× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
2 نفر

راهی به دریا

آشنایی با امام زمان عجل الله فرجه

نوع اثر : کتاب

ناشر : اندیشه سبز

نویسنده :

تعداد صفحات نسخه چاپی : 79

رده بندی کنگره : ‏‫‬‮‭BP51‏‫‫‬‮‭/خ4ر2 1392‮الف

رده بندی دیویی : ‏‫‬‮‭297/959

شماره کتابشناسی ملی : 2919079

شابک : ‭978-600-107-122-5

سال نشر : 1392

دریافت این اثر

کتاب دیجیتال رایگان

خلاصه اثر

من فقط پانزده سال داشتم، تابستان بود و پدرم ما را به مشهد برده بود. من در حرم بودم و منتظر بودم تا اذان ظهر را بگویند و نماز را بخوانم. کنار من یکی رو به قبله ایستاده بود و دعایی را می خواند.
صدای او آن قدر دلنشین بود که مرا مجذوب خود کرد. قطرات اشک از دیدگانش جاری بود، من هیچ وقت آن روز را فراموش نمی کنم. صبر کردم تا دعای او تمام شد، از او سؤال کردم که چه دعایی می خواندی؟ من تا به حال این دعا را نشنیده ام.
او برایم گفت که من «زیارت آل یاسین» می خواندم، او برایم گفت که خود آقا دستور داده اند تا شیعیانش با این زیارت به او توجّه پیدا کنند، همه کسانی که منتظر واقعی آقا هستند، هر روز این زیارت را می خوانند.
آن روز فهمیدم که اگر دلتنگ آقایِ خود شدم و دلم هوای او را کرد، می توانم با او این گونه سخن بگویم و «زیارت آل یاسین» را بخوانم.
بیش از بیست سال از آن ماجرا گذشت و من تصمیم گرفتم تا این کتاب را برای تو بنویسم. دوست داشتم تا تو هم با این زیارت آشنا شوی، می خواستم تو هم با امام زمان این گونه نجوا کنی.

کتاب دیجیتال

رایگان

حجم : 274.3 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 47

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

خیلی وقت است منتظر تو هستم
فقط این راه به خدا می رسد
در جستجوی ذخیره بزرگ خدا
تنها حقیقت این دنیای خاکی
چه کسی حرف اوّل و آخر را می زند؟
ترجمه زیارت
ترجمه دعای بعد از زیارت
متن زیارت «آل یاسین»
پی نوشت ها
منابع تحقیق
بیوگرافی مؤلف
کتب و آثار دکتر مهدی خدامیان آرانی

محصولات مشابه

بیشتر