× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
3 / 5

نور مهتاب

اثبات مقام نورانیت فاطمه سلام الله علیها

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

صفحات کتاب : 120

سال نشر : 1394

خلاصه اثر

نور مهتاب: اثبات مقام نورانیّت فاطمه (علیها السلام)

بانوی من!

وقتی شنیدم و خواندم که عدّه ای «مقام نورانیّت» تو را انکار کردند، خیلی اندوهناک شدم، این باور و عقیده شیعیان است که خدا قبل از این که جهان را بیافریند، نور تو را آفرید. هنوز ماه و خورشید و زمین خلق نشده بود، ولی نور تو در عرش خدا جای داشت.

تو در آنجا خدا را به یگانگی یاد می کردی. خدا تو را از نور عظمت خلق کرد. این مقام نورانیّت توست. چرا عدّه ای این مقام تو را انکار کرده اند و سخنان ناروا گفته اند؟

در این دنیای پرهیاهو، هر کسی را که می بینم دلش از چیزی به درد می آید و غصّه آن را دارد، غصّه من این است که چرا سخنان ناروا درباره تو گفته اند؟ چرا عدّه ای این سخنان را در فضای مجازی پخش می کنند؟ به راستی آنان به دنبال چه هستند؟

بانوی من! دین من، چیزی جز دوستی شما و دشمنی با دشمنان شما نیست. این را آموخته ام که معرفت شما، بزرگ ترین آموزه دین است. هرگز باور نمی کردم کسی که به خیال خود از دانشمندان شیعه است (و عمامه سیاه بر سر دارد)، این گونه مقام نورانیّت شما را انکار کند و سپس عدّه ای هم آن سخنان را در مقیاس وسیع منتشر کنند؟!

کتاب الکترونیکی

رایگان

حجم : 318.6 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 71

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه اندروید