× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
3 نفر

راه روشنایی

دوری از دشمنان اهل بیت علیهم السلام

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

صفحات کتاب : 128

کنگره : ‏‫‭‭BP196/65‏‫‬‭‬‏‫‭/خ4ر2 1395‬‬‬

دیویی : ‭297/3775

کتابشناسی ملی : 4450244

شابک : ‭978-964-475-176-9

سال نشر : 1395

دریافت این اثر

کتاب دیجیتال رایگان

خلاصه اثر

وقتی کودک بودی، مادر، تو را با اهل بیت (علیهم السلام) آشنا کرد و به تو آموخت که عشق به آنان، معنای حقیقی دین است، او از حضرت فاطمه (علیها السلام) سخن ها گفت و برایت قصّه مظلومیتش را بیان کرد.

این گونه بود که از ظلم ها و ستم هایی که دشمنان در حقّ فاطمه(علیها السلام) روا داشتند، آگاه شدی. تو دانستی که شیعه باید با دشمنانِ اهل بیت(علیهم السلام)دشمن باشد، این معنای «تبرّی» بود که تو به آن باور پیدا کردی.

سال ها گذشت، تو دیگر جوانی بودی که با اندیشه های مختلف آشنا می شدی، سخن ها را می شنیدی، حس کنجکاوی داشتی، سخنانی به گوش تو می رسید که تو را متحیّر کرده بود، سخنانی که بوی دوستی با دشمنان اهل بیت(علیهم السلام) را می داد و بیزاری از آن دشمنان را زیر سؤال می برد.

وقتی پیش من آمدی، من در چهره ات نگرانی زیادی دیدم، تو ترسیده بودی که مبادا راه را گم کنی! با من سخن گفتی، از دغدغه هایت حرف زدی، می خواستی تا من به تو کمک کنم. آن روز، آیات و روایات را برایت بازگو کردم، کلام خدا و اهل بیت(علیهم السلام) نور است و رهگشا. در چهره تو آرامشی یافتم. شکر خدا که تو راه را پیدا کردی.

کتاب دیجیتال

رایگان

حجم : 393.2 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 81

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

سخن اوّل
فصل اوّل : نگاهی به قرآن
فصل دوم: همراه با اهل بیت (علیهم السلام)
فصل سوم: روش شیعیان
فصل چهارم : ظلم دشمنان
فصل پنجم : برترین عمل
فصل ششم : زیارت و دعا
پی نوشت ها
منابع تحقیق
آثار و کتب نویسنده
سؤالات مسابقه کتاب خوانی

محصولات مشابه

بیشتر