× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

مه و میخک

رمان

نوع اثر : کتاب

ناشر : افراز

نویسنده :

مجموعه اثر : داستان امروز ایران

صفحات کتاب : 152

کنگره : PIR8098 ‭/ل9742‏‫‬‮‭م9 1392

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 2642545

شابک : 9789642437733

سال نشر : 1392

خلاصه اثر

نارسیس سلیمی:
رنج هایی در نهایت و بی پایان به جانم افتاده بودند. راه گریزی نبود. همه ی درها بسته بودند. به قلم آویختم. حاصل نوشته ای شد که شاید در کل واقعی نباشد، اما هیچ جزئی از آن هم غیرواقعی نیست. و دری گشوده شد، دری که هزاران در بسته را در خود داشت. اما دیگر از قلم گریزی نبود..


... کلید، در قفل چرخید. نیم نگاهی به درِ حیاط انداختم، بلند سلام گفتم و گره بعدی را زدم. صدای گام های مادر نزدیک و نزدیک ترشد، و ایستاد.
حس کردم دارد به همه جا نگاه می کند: به بهار خواب که حتی پرِ کاهی اضافی در آن نبود، به پنجره های باز و شیشه های براق، به میز و صندلی های حصیری که جور دیگری چیده بودم شان.
«انگار داری آویز ابریشمی رو تموم می کنی! چه خبره؟!» نمی دانستم چه جوابی بدهم. لبخند زدم «همین جوری...» چرخید و روبه رویم نشست.
مجبور شدم سرم را بالا بگیرم. آفتاب عصر شهریور از لابه لای شاخ و برگ های گردو و زردآلو به صورتش می تابید. باز لبخندی زدم و نگاهم را دزدیدم. سعی می کردم احساسم را ازش پنهان کنم ...

کتاب الکترونیکی

10,600 تومان

حجم : 499.4 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 107

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم
فصل یازدهم
فصل دوازدهم
فصل سیزدهم
فصل چهاردهم
فصل پانزدهم
فصل شانزدهم
فصل هفدهم
فصل هجدهم
فصل نوزدهم
فصل بیستم
فصل بیست و یکم
فصل بیست و دوم
فصل بیست و سوم
فصل بیست و چهارم
فصل آخر

محصولات مشابه

بیشتر