× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

آیین معصومیت

نمایشنامه

نوع اثر : کتاب

ناشر : افراز

نویسنده :

مترجم : داود زینلو

صفحات کتاب : 104

کنگره : ‏‫‭PS۳۵۶۰/ی۱۷‏‫‭آ۹ ۱۳۸۸

دیویی : ‏‫‭۸۱۲/۵۲

کتابشناسی ملی : ‎۱‎۸‎۲‎۶‎۱‎۹‎۹

شابک : ‏‫9789642430918‬

سال نشر : 1388

خلاصه اثر

... ما در یک سیاهچال هستیم. شما از رؤیا سخن می گویید آن ها می آیند تا به شما خلأ ذهنی نشان دهند. شما از خواب و خیال سخن میگویید،آن ها به شما فضای تهی نشان خواهند داد. صبح بیرون رفتم و آسمان پر بود.
غروب بازگشتم و آسمان افسرده بود. دوشنبه یک گاو دیدم. سه شنبه یک لاشه دیدم که مگس ها بر روی آن نشسته بودند. وقتی دخترم سیزده ساله بود، از خانه فرار کرد. در چهارده سالگی تخته های چوب به پاهایش بستم تا شاید بماند. اوه، ما با هم از حکومت های باستانی و عدالت حرف زدیم، اما فقط با یکدیگر...

آیین معصومیت سومین نمایشنامه ی بلند رونالد ریبمن است. دونمایشنامه ی پیشین او، هری، ظهر و شب و سفر اسب پنجم را The American Place Theatre اجرا کرد. سفر اسب پنجم برای نویسنده اش یک جایزه ی Obie برای بهترین نمایشنامه ی آف- برادوی در سال 1966 به ارمغان آورد و در همان دوران در شبکه NET تهیه واجرا شد.
ریبمن، نو سنده، شاعر و نما یشنامه نویس آمر یکایی، متولد 1932 و اهل نیویورک است، ابتدا در کالج برو لین و سپس در دانشگاه پیتسبرگ تحصیل و مدرک دکترای خود را در رشته ی ادبیات انگلیسی از آن دانشگاه دریافت کرده است.
آیین معصومیت را هم اولین بار The American Place Theatre در شهر نیویورک در 14 دسامبر 1967 اجرا کرد.

کتاب الکترونیکی

7,300 تومان

حجم : 315.8 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 113

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

درباره ی نویسنده
پرده اول
پرده دوم

محصولات مشابه

بیشتر