× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

شیر شاه و خرگوش شجاع

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

مجموعه اثر : قصه نمایش کودکان

قیمت نسخه چاپی : 4,900 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 22

رده بندی دیویی : 8‮فا‬2‬‭م193ش‌ی1393

شماره کتابشناسی ملی : 3571259

شابک : 978-600-175-622-1

سال نشر : 1393

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

شابک دیجیتال : 978-600-03-2677-7

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

دریافت این اثر

کتاب صوتی 2,500 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

یکی از مشکلاتی که برخی مجموعه های نمایشی دارند، لوازم و تجهیزاتی است که مربی یا معلم برای اجرای نمایش به آن احتیاج دارد و گاه این لوازم گران هستند و مقرون به صرفه نیستند. به همین دلیل بسیاری از نمایش ها، به رغم جذاب بودن قصه، هرگز برای بچه ها اجرا نمی شوند ولی آنچه مهری ماهوتی در «شیرشاه و خرگوش شجاع» نوشته است متنی است قابل اجرا و ساده؛ یعنی وقتی دوست داشته باشید این نمایش را برای فرزندتان اجرا کنید نیازی به تهیه ملزومات گران قیمت نیست.

از طرف دیگر این نمایش اجرای راحتی هم دارد و نیازی به صحنه آرایی خاصی ندارد. «شیرشاه و خرگوش شجاع» در سه صحنه نوشته شده است و توضیحات اضافی هم ندارد.

قصه این نمایش یک داستان سر راست است، داستانی که به هر کودکی یادآوری می کند قدرت، فقط در قوی بودن خلاصه نمی شود و هر کس که قدرت تفکر بیشتری داشته باشد، قوی تر است. بچه ها با دیدن و شنیدن داستان این قصه این حس را در خود می یابند که با تک تک شخصیت های نمایش، همذات پنداری کنند و این به نوعی مولفه شاخص و بارز این اثر به شمار می رود.

وقتی درباره این کتاب حرف می زنیم بی انصافی است که از تصاویر جذاب و خوبش نگوییم که هنرِ آرزو قلی زاده است و به این اثر جذابیتی مضاعف تقدیم کرده است.

کتاب صوتی

2,500 تومان

حجم : 6.7 مگا بایت

مدت زمان : 9 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.