× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

خلاصه خوبی ها

گفتگو با همسر شهید علیرضا عاصمی

نوع اثر : کتاب

ناشر : بوی شهر بهشت

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 3,900 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 432

رده بندی کنگره : DSR1629‭‬ ‭/ھ14‏‫‬‭م4 1395

رده بندی دیویی : ‭955/0843092

شماره کتابشناسی ملی : 4526423

شابک : 978-600-370-111-3

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

«خلاصه خوبی ها» روایت های زندگی شهید عاصمی از زبان مرضیه نبی اللهی نجف آبادی همسر اوست که به قلم طیبه مزینانی به رشته تحریر درآمده است. این کتاب در ۲۲۸ صفحه و با تیراژ هزار نسخه دی ماه جاری منتشر شد.

از زبان همسر شهید عاصمی دراین کتاب آمده است ” همسرم در ۸ آذرماه سال ۴۱ در شهرستان کاشمر متولد شده است و پس از ازدواج با من در بهمن سال ۶۲ عازم جبهه جنگ شد و۱۳ دی ماه سال ۶۵ در باختران به شهادت رسید.”

به گفته نبی الهی، شهید عاصمی در مدت حضور در جنگ ،عضو شورای فرماندهی، فرمانده تخریب تیپ ویژه پاسداران، فرمانده تخریب لشکر۴۳ امام علی (ع)، فرمانده تخریب قرارگاه کربلا، فرمانده تخریب قرارگاه نجف اشرف و فرمانده تخریب قرارگاه خاتم الانبیاء بوده است.

نویسنده در داستان این کتاب آورده است” مدتی است می خواهم از تو بنویسم اما این لبخند نمکی و آرامش نگاهی که تو داری، بعد از سی سال من را مبهوتت خودش کرده است؛ برای از تونوشتن باید با تو بنشینم، با تو برخیزم و با تو راه برم و هر چه می دوم به گرد پایت نمی رسم و ناچارا می روم سراغ کسی که با تو و بی تو زندگی کرده است از تو می گوید، می خندد، و بغض می کند و اشک می ریزد و من هم با او می خندم، بغض می کنم، اشک می ریزم و از زیر چشم حواسم به داخل قاب توست گرچه رفقایت معتقدند لبخند تو خلاصه خوبی ها است.

کتاب دیجیتال (قالب باز)

3,900 تومان

حجم : 2.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 139

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.