× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

آن مرد

نوع اثر : کتاب

ناشر : بوی شهر بهشت

نویسنده :

صفحات کتاب : 52

کنگره : ‏‫‭BP37/4‏‫‭/م95آ8 1395‬‬

دیویی : 297/951

کتابشناسی ملی : 3804476

شابک : 370-600-978

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

توجه به ضعفا، قدرت و قاطعیت در مقابل زورگویان و ناحق طلبان و بهره مندی کم از منابع اموال عمومی، خصوصیات امیرالمؤمنین است.

هرکس که بیت المال مسلمین را ملک خود به حساب می آورد، یا به زبان بگوید یا اگر نمی گوید در عمل این طور وانمود کند که ما این قدرها حق داریم(!) و با بیت المال مثل اموال شخصی خود رفتار کند، یا بخورد یا ببخشد یا در راه اغراض شخصی از آن استفاده کند، نمی تواند دنباله رو علی به حساب بیاید.

رفتار علوی در همه این ابعاد، وظیفه ماست: کار زیاد، بهره مندی کم ... تقوای امیرالمؤمنین و پارسایی او، نزدیکی و دلسوزی او نسبت به قشرهای ضعیف و محروم، کارکرد درخشان او برای خدا، استقامت و خستگی ناپذیری او در راه هدف های متعالی، هرکدام سرفصلی است که مسؤولان مختلف می توانند خود و مجموعه زیر نظرشان را در جهت این ها ... به حرکت و تلاش وا دارند.

کتاب‌الکترونیکی

900 تومان

حجم : 602.4 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 54

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر