× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
24 / 5

قوم نشان شده

نقش ایران و ایرانیان در واقعه شریف ظهور

نوع اثر : کتاب

ناشر : موعود عصر(عج)

نویسنده :

صفحات کتاب : 192

کنگره : BP224‬‏‫‬‭‭/ش7ق9 1390‬

دیویی : ‏‫‬‭‭297/462‬

کتابشناسی ملی : 2456726

شابک : 978-964-2918-27-0‬‬‬‬

سال نشر : 1390

خلاصه اثر

معرفی ایرانیان در مسیر نقشه کلّی الهی و بیان نقش و جایگاه آنان در دوران ظهور و حکومت حضرت مهدی(عج)

از رسول خدا درباره قومی که خداوند آمدنشان را وعده داده است سؤال کردند، حضرت دست بر شانه یا گردن سلمان زده و فرمودند: «منظور، این شخص و قوم او هستند.» آنگاه فرمودند: «اگر دین در ستاره ثریا باشد و در آسمان ها قرار گیرد، مردانی از فارس آن را به دست خواهند آورد.»

رسول خدا در وصف ایرانیان فرمودند: «سعادتمندترین عجم ها نسبت به اسلام، اهل فارس هستند.» «بهره و نصیب مردم فارس در دین اسلام از همه ملت های دیگر بیشتر و بزرگتر است.»

مطالبی را که در بالا خواندید قسمت هایی از کتاب قوم نشان شده است. در این کتاب درباره وضعیت کشور ایران از زمان تولد اسلام تا کنون و نحوه ورود آن به گردونه تقدیر الهی و همچنین دلایل مورد توجه بودن آن توسط ائمه و شایستگی پذیرش شیعه خانگی اهل بیت، مطالبی آمده است.

مطالب کتاب شامل ستایش ایران و ایرانیان در قرآن و حدیث، یاران ایرانی تبار ائمه، امام رضا و ایران، وکلای ایرانی امام زمان، واقعه شریف ظهور و بسیاری مسائل دیگر است.

کتاب‌الکترونیکی

3,900 تومان

حجم : 2.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 192

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه
فصل اول: ورود به گردونه تقدیر کلی الهی
فصل دوم: نقش ایرانیان در واقعه شریف ظهور
کتابنامه

محصولات مشابه

بیشتر