5 امتیاز
2 نفر

رمان پس از تو

نوع اثر : کتاب

ناشر : جامی

نویسنده :

مترجم : شیدا رضایی

قیمت نسخه چاپی : 37,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 456

رده بندی کنگره : ‏‫‬‭PZ4‏‫‭/م8پ5 1395‮الف

رده بندی دیویی : ‭823/92

شماره کتابشناسی ملی : 4399760

شابک : 978-600-7436-68-4

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

رمان پس از تو در ادامه رمان پرفروش من پیش از تو توسط جوجو مویز نوشته شده و به همان اندازه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

کتاب پس از تو (After you) هم با یک حادثه شروع می شود. حادثه ای که داستان کتاب بر آن سوار است. پس از تو به هجده ماه پس از مرگ ویل بر می گردد. با لوئیزا در وضعیتی روبرو می شوید که او از طرفی با غم از دست دادن ویل و از طرف دیگر با عذاب وجدان ناشی از کمک به او برای پایان دادن به حیاتش دست و پنجه نرم می کند. روحیه و زندگی او بسیار آشفته و پریشان است. لوئیزا دچار افسردگی شده حال آنکه ماه ها قبل به ویل قول داده بود که تمام تلاش خود را بکند تا زندگی هیجان انگیز و شیرینی را تجربه کند.

اما حالا هیچ فعالیت خاصی انجام نمی دهد. لوئیزا بعد از مرگ ویل اکنون به لندن آمده و در آپارتمانی زندگی می کند که با پول ویل خریده است. لوئیزا در کافه فرودگاه مشغول به کار است، مدام درگیر خاطرات ویل است و در ذهنش با او گفت و گو می کند. داستان به همین صورت پیش می رود تا اینکه اتفاق عجیبی در زندگی لوئیزا رخ می دهد. اتفاقی که زندگی او را به حاشیه می برد...

مسئله ای که جوجو مویز (Jojo Moyes) در کتاب پس از تو بر آن تمرکز دارد نیز توانایی انسان در بازسازی زندگی خود پس از اتفاقات غم انگیز و از دست دادن هاست. در این کتاب می خوانیم که لوئیزا چگونه بر اندوهی که زندگی اش را احاطه کرده فائق می آید. در این کتاب نیز همچنین اتفاقات شگفت انگیز زیادی می افتد و شخصیت های قدیمی در فضاهای جدیدی با هم روبرو می شوند.

این موضوع قابل ذکر است که مویز از قبل قصد نوشتن ادامه ای برای من پیش از تو را نداشته است اما او ایمیل هایی از سراسر دنیا در مورد سرگذشت لو و سایرین پس از اتفاقات من پیش از تو دریافت کرده است و همچنین مرور دوباره شخصیت ها هنگام نوشتن فیلمنامه ی من پیش از تو؛ او را واداشت که داستان زندگی این شخصیت ها را در کتابی دیگر ادامه دهد.

در بخشی از متن کتاب پس از تو می خوانید:
مادرم گفته بود که ماندن کنار ویل در نهایت بر بقیه عمرم تأثیر خواهد گذاشت. آن موقع فکر کرده بودم منظورش خود من است؛ از لحاظ روانی. فکر کردم منظورش احساس گناهی است که باید یاد بگیرم بر آن فائق شوم، غم، بی خوابی، هجوم بی موقع و عجیب خشم، گفتگوهای بی پایان درونی با کسی که دیگر اینجا نیست.

ولی حالا می دیدم که مسئله فقط من نیستم:
در عصر دیجیتال، من همیشه همان آدم خواهم بود. حتی اگر بتوانم همه چیز را از ذهنم پاک کنم، هیچ وقت نخواهند گذاشت خودم را از مرگ ویل جدا کنم. تا وقتی پیکسل ها و صفحه ها هستند، اسم من هم به اسم او گره خورده است.

مردم بر اساس سَرسَری ترین اطلاعاتی که به دستشان می رسید یا گاهی بدون آنکه اطلاعی داشته باشند درباره ام قضاوت می کردند و هیچ کاری از دستم ساخته نبود.

کتاب دیجیتال

9,500 تومان

حجم : 2.8 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 458

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

فصل 1
فصل 2
فصل 3
فصل 4
فصل 5
فصل 6
فصل 7
فصل 8
فصل 9
فصل 10
فصل 11
فصل 12
فصل 13
فصل 14
فصل 15
فصل 16
فصل 17
فصل 18
فصل 19
فصل 20
فصل 21
فصل 22
فصل 23
فصل 24
فصل 25
فصل 26
فصل 27
فصل 28
فصل 29
فصل 30

محصولات مشابه

بیشتر