× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
3 نفر

دجال

100 پرسش و پاسخ درباره دجال

نوع اثر : کتاب

ناشر : موعود عصر(عج)

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 15,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 320

رده بندی کنگره : BP222/3‏‫‬‭/ک2م2041 1395

رده بندی دیویی : ‏‫‬‭297/462

شماره کتابشناسی ملی : 2703389

شابک : ‭978-964-2918-29-4

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

این کتاب از جامع ترین کتاب ها درباره دجال و رخدادهای آخرالزمان است که به صورت یکصد پرسش و پاسخ تدوین شده است. عنوان اصلی کتاب «مائه سوال حول الدجال» است. بدون تردید سفیانی غیر از دجال است، سفیانی از علایم حتمی است؛ ولی دجال از اشراط الساعه است، نه از علایم ظهور. سفیانی به دست یمانی کشته می شود و دجال به دست حضرت عیسی (ع).

پس از مقدمه، نویسنده مطالب مربوط به دجال را در ضمن صد پرسش و پاسخ تنظیم کرده است؛ سوالاتی که گاه آن ها را در یک یا نصف صفحه و گاه در چندین صفحه و به صورت تفصیلی پاسخ داده است.

معنای لغوی دجال، ویژگی های جسمانی دجال، کیفیت خروج او و وقایع آن، ویژگی های یاران او، تفاوت میان دجال و سفیانی و کیفیت هلاکت او برخی موضوعاتی هستند که در این سوالات مطرح شده و نویسنده به آن ها پاسخ داده است.

عنصر نامطلوبی در آخر الزمان به نام دجال در آستانه ظهور موفور السرور حضرت بقیه الله(عج) خروج کرده، ادعای رسالت و الوهیت خواهد کرد، کارهای شگفتی انجام خواهد داد و افراد زیادی را گمراه خواهد ساخت. این فرد یک شخص است، نه یک جریان و به دست حضرت عیسی(ع) کشته خواهد شد.

کتاب دیجیتال (قالب باز)

4,900 تومان

حجم : 1.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 374

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدّمه: گامی لرزان به سوی شناخت دجّال آخرالزّمان
پرسش ها و پاسخ ها
کتابنامه

محصولات مشابه

بیشتر