5 امتیاز
10 نفر

نفوذ در موساد

نوع اثر : کتاب

ناشر : شهید کاظمی

نویسنده :

مترجم : سیدمهدی نورانی

مجموعه اثر : مجموعه رمان خانه عنکبوت

قیمت نسخه چاپی : 20,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 472

رده بندی کنگره : ‏‫PJA 4894‬‭‏‫‭/ر5‏‫‬‮‭ن7 1395

رده بندی دیویی : 892/736‬

شماره کتابشناسی ملی : 4328617

شابک : ‭978-600-8200-38-3

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

سازمان های اطلاعاتی رژیم صهیونستی از زمان تشکیل تا کنون، سعی دارند با بیان داستان هایی از قدرت اطلاعاتی شان در رسانه ها، اعتماد به نفس جوانان جهان اسلام را از بین برده و بذر ترس و ضعف را در دل آنان بکارند. البته باید اعتراف کرد که آن ها تا حدی نیز در این امر موفق بوده اند و توانسته اند با تصویرسازی هایی مبالغه آمیز، از خود قدرتی فراتر از تصور بسازند و حتی به دل های ضعیف و بی ایمان نفوذ کرده و آن ها را جذب خود نماید.

اما زمانی که حقیقت آشکار می شود و اسطوره نفوذناپذیری شان توسط جوانانی غیور شکسته می شود، جهان در می یابد که در مقابل آن ها، همواره هستند افرادی که چون کوه مقابل شان می ایستند و حاضرند جان و مال خود را در راه وطن شان فدا کنند و در سکوتی مرگبار، سال های سال به وظیفه طاقت فرسای خود عمل کرده و از خود ذره ای ترس و ضعف نشان ندهند.

مجموعه خانه عنکبوت، روایت داستانی جوانان میهن پرست جهان عرب است که ایستادگی شان، شکست ناپذیری سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونستی را به افسانه ای بی اساس بدل کرده و سست بودن این خانه را در مقابل دیده گان جهانیان به تصویر کشیده است و البته نشانه ای است بر پیروزی حتمی و نزدیک جوانان غیور و مؤمن جهان اسلام در برابر جنود شیطان.

کتاب دیجیتال

5,500 تومان

حجم : 3.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 472

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید