× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

چتر کبود

نوع اثر : کتاب

ناشر : افراز

نویسنده :

مجموعه اثر : داستان امروز ایران

صفحات کتاب : 160

کنگره : PIR7953 /ف9‬‭چ2 1389‬

دیویی : 8‮فا‬3/62‬

کتابشناسی ملی : 2169992

شابک : 9789642434305‬

سال نشر : 1389

خلاصه اثر

از کودکی عاشق تماشای نمایش معرکه گیرها بودم. عاشق زنجیر پاره کردنشان، مار درآوردنشان، میمون رقصاندنشان، اسکناس غیب کردنشان و همه ی کارهای عجیب و محیرالعقولی که باعث می شد با چشم هایی از حدقه درآمده آن جلو در صف اول تماشاچی ها بنشینم و تا لحظه ی آخر هنرنمایی شان را تماشا کنم.

تماشای معرکه را با آن قد و قواره ی کوتاه و ریز میزه هیچگاه از روی شانه ی تماشاچای ها دوست نداشتم؛ این که یکی دست بگیرد و من پا در قلاب دست ها بگذارم و بالا بروم و لرزان و افتان صحنه ی مات و محو آن جلو را نگاه کنم. نه به هیچ وجه. هرطور بود حرفم را از لای دست و پایشان می رساندم جلو و زانو به خاک صحنه می زدم و نمایش را صاف و شفاف و بی هچی واسطه ای نگاه می کردم...

الان هم همین طوری هستم. هرچی که می نویسم حاصل نگاه خودم است. حاصل زندگی خودم. شما که خبر ندارید. آخر من زندگی کرده ام. بدجوری هم زندگی کرده ام.

کتاب الکترونیکی

11,200 تومان

حجم : 501.1 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 122

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مغازله در دفتر آقای معاون
دشت گاومیش ها
قاعده ی شکار
کار خودته
شب حادثه
حکایت جنازه ی منتظر
مغازله با نگهبان بانک
چتر کبود
قلبی که آن دورها روی بیماربر جا ماند
آنُرمال
من، زنم و ستاره ی شمال

محصولات مشابه

بیشتر