× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

آرکادیا

نوع اثر : کتاب

ناشر : افراز

نویسنده :

مترجم : سیمین زرگران

مجموعه اثر : نمایشنامه های برتر جهان

قیمت نسخه چاپی : 12,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 192

رده بندی کنگره : ‏‫‭PR‭ 1392‬

رده بندی دیویی : ‏‫‭822/914‭‮الف‬5آ‬

شماره کتابشناسی ملی : 3165424

شابک : 9786003260375‬‬

سال نشر : 1392

خلاصه اثر

برای خواندن آرکادیا مخاطب باید با مقوله ی پست مدرنیسم و آرای متفکران پست مدرنیستی آشنا باشد یا حداقل این مقوله ها برایش جالب باشد وگرنه به خاطر انبوهی از ارجاعاتی که استوپارد به اشخاص گوناگون و مسائل علمی و ادبی می دهد، و همچنین وجود زبان استعاری و کنایی و طنز موجود در لایه های زیرین متن، با دشواری برای فهم اثر روبه رو خواهد شد.

در انتهای آرکادیا زمان درهم می آمیزد و شخصیت های زمان گذشته و حال در کنار هم قرار می گیرند و والسی به یادماندنی را به نمایش می گذارند.

والس در انتهای آرکادیا یک اعتراض است به مردمی که عقیده دارند چون دنیا محکوم و مقرر شده است، پس باید در تاریکی بمانند و بر جای خود بنشینند. حتی اگر بنا به عقیده ی سپتیموس ما نتوانیم دنیا را با دانش جبر و ریاضیات نجات دهیم، شاید خود لذت بردن از دانش و آگاهی مفهوم زندگی باشد.

کتاب دیجیتال

13,400 تومان

حجم : 528.4 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 135

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.