× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
4.6 امتیاز
7 نفر

همانند یک پرنس و پرنسس باشیم

راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت

نوع اثر : کتاب

ناشر : ماهواره

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 20,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 185

رده بندی کنگره : ‏‫BJ2007‭‬ ‭/ف23‏‫‬‭س2 1395

رده بندی دیویی : 395‬

شماره کتابشناسی ملی : 4567819‬

شابک : ‭978-600-459-000-6

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! اثر کبری سبزعلی یمقانی، می کوشد تا با ارائه رهنمودهای رفتاری، الگوهای رفتار اجتماعی ما را اصلاح نموده و ارتقاء بخشد.

آیا تاکنون به برندینگ شخصی و بهبود آن فکر کرده اید؟
آیا دوست دارید توجه اعضای خانواده، فامیل، اطرافیان و همکاران را جلب کنید و تأثیر خوبی به جای بگذارید؟
آیا می خواهید مثل یک «پرنس» یا «پرنسس» رفتار کنید؟
و اینکه چطور رفتار کنید، حرف بزنید و ظاهرتان چگونه باید باشد تا نسبت به دیگران متفاوت باشید؟

«پرنس» یا «پرنسس» های واقعی فقط با داشتن یک تاج از دیگران متمایز نشده اند بلکه با اهمیت دادن به رفتارها، زیبایی های درونی و بیرونی شان به این جایگاه رسیده اند. کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! دارای نکات ارزشمند است که با رعایت آن می توانید به مثابه یک «پرنس» یا «پرنسس» بدرخشید. از آداب غذا خوردن و سبک لباس پوشیدن گرفته تا طرز دست دادن یا حتی نحوه ی صحبت کردن و برخورد با دیگران و غیره. شما نمی توانید مانند برلیان بدرخشید، مگر اینکه الماس وجودتان تراش بخورد!

تفاوت قابل توجه این کتاب با دیگر کتب موجود در حوزه موفقیت فردی و برندینگ شخصی، عملی و کاربردی بودن راهکارها و دستورالعمل های آن است، که به راحتی و با صرف هزینه ای ناچیز قابل اجرا بوده و می تواند تفاوت عمده ای در جایگاه اجتماعی ما در نظر دوستان، شرکای تجاری، خانواده و از همه مهم تر خودانگاره شخصی ایجاد کند. و این همان معنای اصیل پرنس و پرنس بودن است که در سراسر کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! به آن اشاره شده است.

خانواده های سلطنتی و اشرافی همیشه و در همه جا به گونه ای متفاوت از سایر افراد جامعه رفتار می کنند. از آنجایی که زندگی اعضای خانواده های سلطنتی همیشه زیر ذره بین قرار داشته و مردم در سراسر جهان آن ها را الگوی زندگی خود قرار داده اند. لذا، آن ها از دوران اولیه زندگی خود آموزش می بینند تا مانند یک «پرنس» - شاهزاده - یا یک «پرنسس» - ملکه - رفتار کنند، تا بتوانند الگوی مناسبی برای مردم کشورشان یا مردم دیگر کشورها باشند.

در بخشی از کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! می خوانیم:

با حالت مناسبی بایستید: آقایان در هنگام ایستادن بر روی پاشنه پاها بایستند و وزن خود را به صورت متعادل بر روی هر دو پا قرار دهند. پنجه پاها با زاویه بسیار کمی از هم باز شوند. زانوها در کنار هم قرار بگیرند. دقت داشته باشید که یکی از دست ها در کنار بدن قرار بگیرد و دست دیگر را در کنار بدن به صورت خمیده نگه دارید. شانه ها نیز به سمت عقب متمایل باشند. طرز ایستادن صحیح به این معنی است که ستون فقرات راست و مستقیم باشد و چانه کمی به سمت بالا کشیده شود. همیشه مراقب باشید موقع ایستادن دست ها را در جیب قرار ندهید.

کتاب الکترونیکی

15,000 تومان

حجم : 4.3 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 230

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.