0 امتیاز
0 نفر

300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی

از چهار استاد بین المللی

نوع اثر : کتاب

ناشر : طاهریان

نویسنده :

مترجم : هدا مزرعه

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

قیمت نسخه چاپی : 2,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 80

رده بندی کنگره : HN۲۵‏‫‬‭/ز۲س۹ ۱۳۹۶

رده بندی دیویی : ‭۳۰۶

شماره کتابشناسی ملی : ۴۹۸۳۵۸۷

شابک : 978-600-6235-96-7‬‬

سال نشر : 1396

خلاصه اثر

شاید ارزش گفتن داشته باشد که هیچ کدام از ایده های این کتاب از من نبوده است. بیشتر این گفتار های مؤثر از بهترین بهترین ها در زمینه خود یاری، ثروت آفرینی و ایجاد انگیزه هستند. این اساتید ارزشمند آنتونی رابینز، زیگ زیگلار، رابرت کیوساکی، جان مکس ول و دیگر متفکران بزرگ هستند.

یک گفتار چه فایده ای برای شما دارد؟ یک گفتار یک ابزار قدرت برای ذهن، روح و روان ما است. هنگام سختی ها و زمانی که روحیه خوبی نداشته باشید، یک گفتار ذهن شما را فعال تر کرده و آسودگی سریع و آنی به شما می دهد. یک گفتار علاوه بر راهنمایی شما، ذهنتان را باز کرده و در بهترین حالت طرز تفکر های اشتباه، روش و رفتار نامناسب را درست می کند... در این کتاب بیان همه فایده های یک گفتار خوب و تاثیرآن در زندگی شما نمی گنجد.

و حالا، این کتاب چه فایده ای در زندگی شما خواهد داشت؟
آرام بخوانید. زمان بگذارید. مکث کنید (به همین دلیل فاصله ها و فضا های زیادی در این کتاب قرار دادم) و چنین سوال هایی از خود بپرسید: آیا من زندگی خود را غرق در اصل این گفتار کرده ام؟ اگر اصل این گفتار را به کار ببرم، نتیجه آن در زندگی من چه خواهد بود؟ اگر خود را ملزم به به کار گیری آن بر پایه روزانه تدریس این گفتار کنم چه؟

اگر یک گفتار خاص جرقه ای در ذهن شما ایجاد کند و معنایی برای شما به همراه داشته باشد، لطفاً نت برداری کنید، آن را بنویسید و در جایی جلوی چشم قرار دهید. ممکن است آن را به دیوار بچسبانید؛ و یا اینکه در جیب خود بگذارید.... من، اگر گفتاری را با قلبم حس کنم، حتی ممکن است آن را در کف دستم و یا روی بدنم بنویسم ... مردم فکر می کنند که من دیوانه ام، اما با انجام این کار، معنی گفتار را به راحتی در روح خود حک می کنم، به طوری که به آسانی می توانم زندگی خود را با تدریس این گفتار بگذرانم. اگر قبول دارید، می توانید امتحان کنید.

یک راه دیگر استفاده از این کتاب خواندن هر روزه حد اقل یک تا ده گفتار صبح ها پس از بیداری و شب ها قبل از خواب است. با انجام این کار به راحتی روح خود را جلا می دهید، چرا که بخواهید یا نه، انرژی منفی در همه جا وجود دارد و یک گفتار خوب انرژی منفی ذهن را از بین می برد. چهارمین کاری که می توانید هنگام مواجهه با مشکلات زندگی انجام دهید، مراجعه به این کتاب است. ممکن است بتوانید به سرعت گفتاری پیدا کنید که به شما با آگاهی و انرژی مثبت بیشتری در حل مشکل کمک کند.

آخرین کاری که می توانید انجام دهید، کمک کردن به حداقل یک نفر با اهدا کتاب به او است. همان طور که جیم ران گفته است، هر چیزی که ما اهدا می کنیم به رشد و داشته های بیشتر ما کمک می کند.

کتاب دیجیتال

2,000 تومان

حجم : 1.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 74

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

مقدمه
توصیه های مؤثر آنتونی رابینز
توصیه های مؤثر زیگ زیگلار
توصیه های مؤثر رابرت کیوساکی
توصیه های مؤثر جان مکس ول
توصیه های مؤثر از ذهن های برتر
توصیه های جیم ران برای تغییر زندگی
توصیه های مؤثر ناپلئون هیل در مورد تفکر و ثروتمند شدن

محصولات مشابه

بیشتر