× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

وزیر تبلیغات آلمان نازی

عملیات روانی، روش های تبلیغ و بیوگرافی

نوع اثر : کتاب

ناشر : اندیشه معاصر

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 4,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 62

رده بندی کنگره : ‏‫DD247‭‬ ‭/گ9‏‫‭ش4 1395

رده بندی دیویی : ‏‫‬‭‭943/0860924

شماره کتابشناسی ملی : 4628401

شابک : 978-600-5996-53-1‬

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

کتاب وزیر تبلیغات آلمان نازی اثر حسن شریفی شرح حال زندگی رهبران رژیم نازی است که در شناخت این رژیم و آشنایی با عملیات روانی و روش های تبلیغات بکار رفته در دوران حکومت آلمان نازی بسیار مؤثر است.

کتاب وزیر تبلیغات آلمان نازی برگزیده ای از زندگینامهٔ شخصیت ژوزف گوبلز است که در ضمن آن، اشاراتی به عملیات روانی و روش های تبلیغات بکار گرفته شده بوسیلهٔ وی بیان شده است.

بزرگ ترین توجیه گر جنگ جهانی دوم و برتری نژاد آریایی دکتر ژوزف گوبلز (Joseph Goebbels) بود که خود از نظر قیافه و شکلی و شمایلی کوچکترین شباهتی به آریا نژادان نداشت.

گوبلز وزیر رایش برای تبلیغات و روشنگری مردم و رهبر حزب پایتخت بوده که در ۹ ماه آخر کار، فرماندهی کل جنگ تمام عیار را قبضه کرد و بالاخره طبق وصیت هیتلر به عنوان صدراعظم آلمان برگزیده شد. وی تنها رهبری بود که خود، همسر و شش فرزند خردسالش را به کام مرگ فرو برد و حاضر نشد فرار یا اسارت را بپذیرد. گوبلز، سیاستمدار ناسیونال سوسیالیست آلمانی از سال ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ میلادی وزیر تبلیغات و از نزدیکترین دوستان و همکاران با وفای آدولف هیتلر بود.

کتاب دیجیتال (قالب بسته)

2,000 تومان

حجم : 1005.5 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 63

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

پیشگفتار
کودکی و رشد گوبلز
آشنایی گوبلز با هیتلر
هیتلر
دوران جدید زندگی گوبلز
آغاز وزارت
تاسیس گشتاپو
آزمایش قدرت و سپس
برخی اظهار نظرها درباره گوبلز
رویای تسخیر جهان
ازدواج و غروب هیتلر
پناهگاه هیتلر
عملیات روانی در حکومت آلمان نازی
نتیجه
خلاصه بیوگرافی گوبلز
تصاویر
منابع

محصولات مشابه

بیشتر