× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

قلعه حیوانات

نوع اثر : کتاب

ناشر : پر

نویسنده :

مترجم : سمانه فلاح

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 112

رده بندی کنگره : PZ۳‏‫‭/‮الف‬۸۷۳ق۸ ۱۳۹۶ح

رده بندی دیویی : ‏‫‬‮‭۸۲۳/۹۱۲‭‮‬

شماره کتابشناسی ملی : ۵۰۰۹۳۶۳

شابک : 978-600-8137-74-0‬‬

سال نشر : 1396

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

دریافت این اثر

کتاب دیجیتال 2,000 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

«مزرعه حیوانات» (Animal Farm) که در ایران به نام «قلعه حیوانات» نیز شناخته شده، در کنار رمان «1984» دو اثر ماندگار و شاخص «جورج اورول»، نویسنده و روزنامه نگار انگلیسی است که به عنوان پرفروش ترین آْثار این نویسنده ی قرن بیستم معرّف همگان می باشد.

این رمان که در طول جنگ جهانی دوم نوشته شد و به طور غیرمستقیم اشاره به شرایط حاکم بر شوروی سابق دارد، به علت روابط حسنه انگلیس و شوروی در آن زمان، موفق به دریافت مجوز نشد ولی بالاخره در سال ۱۹۴۵ در انگلستان منتشر و در اواخر دهه ۱۹۵۰ به شهرت رسید.

اما ترجمه ی حاضر که توسط «انتشارات پر» به چاپ رسیده - با توجه به سابقه ی این نشر در چاپ دیگر آثار این نویسنده از جمله، «1984»، «ژرفنا»، «پول و دیگر هیچ»، «تنفس هوای تازه»، «دختر کشیش» و همچنین یک اثر متفاوت و کامل به نام «زندگی جورج اورول» که در آن مختصری از آثار فاخر او و زندگی خصوصی اش نگاشته شده – ترجمه ای است سلیس و روان که بعد از ویرایش دقیق تحریریه ی انتشارات در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

جورج اورول که در جریان جنگ داخلی اسپانیا با سیاست های حکومت سوسیالیستی شوروی آشنا شده بود و در ضمن از پاکسازی های خشونت آمیز دوران استالین خشمگین بود، با نگارش این رمان استبداد طبقه حاکم شوروی به سختی انتقاد کرد. در این رمان، انقلاب حیوانات مزرعه نماد انقلاب کارگری برضد نظام سرمایه داری است ...

کتاب دیجیتال

2,000 تومان

حجم : 535.4 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 111

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

سخن ناشر
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم

محصولات مشابه

بیشتر