× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

منشور دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران

از دیدگاه مقام معظم رهبری

نوع اثر : کتاب

ناشر : بین المللی الهدی

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 8,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 123

رده بندی کنگره : ‏‫DSR1692 ‭/د87‏‫‬‮‭م8 1395

رده بندی دیویی : 955/0844

شماره کتابشناسی ملی : 4487185

شابک : ‏‫‬‮‭978-964-439-726-4

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

ماهیت فرهنگی انقلاب اسلامی و ظرفیت ها و امکانات بی بدیل جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به اقتدار فرهنگی در جهان از یک سو، و افزایش روزافزون نقش آفرینی عنصر فرهنگ در عرصه روابط بین الملل از سوی دیگر، ضرورت توجه هر چه بیشتر به فعالیت های فرهنگی بین المللی و برنامه ریزی هوشمندانه در این زمینه را آشکار می سازد.

بدیهی است هر گونه برنامه ریزی در حوزه فرهنگی بین المللی، می بایست در چارچوب اهداف و سیاست های کلان نظام جمهوری اسلامی ایران - که در اسناد بالادستی و همچنین بیانات رهبر کبیر انقلاب (قدس سره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نمایان شده - صورت پذیرد.

به همین منظور پژوهش حاضر سعی دارد با بررسی بیانات مقام معظم رهبری و استخراج و تحلیل مفاهیم کلیدی مرتبط با روابط و فعالیت های فرهنگی بین المللی، زمینه را برای همسو نمودن این فعالیتها با منویات ایشان مهیا سازد.

نتایج حاصل از این تحلیل می تواند در سیاستگذاری و برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی، مدیریت عملکرد در سطح نمایندگی های فرهنگی، سازمان و در سطح ملی و همچنین شناسایی و جذب نیرو، آموزش نیروها و فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ سازمانی مورد استفاده قرار گیرد.

کتاب الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 1.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 113

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه
فصل اول: فرهنگ، اهمیت و جایگاه آن
فصل دوم: روابط و فعالیتهای فرهنگی بین المللی
فصل سوم: جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی
فصل چهارم: اسلام ناب
فصل پنجم: لیبرال دموکراسی و نظام سلطه
فصل ششم: امت اسلام

محصولات مشابه

بیشتر