× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا

نوع اثر : کتاب

ناشر : ماهواره

نویسنده :

مترجم : مهدی صفریان , افشین رزاقی , کبری سبزعلی‌یمقانی

قیمت نسخه چاپی : 20,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 147

رده بندی کنگره : HF۵۳۸۱‏‫‬‭/ت۲ب۹ ۱۳۹۶

رده بندی دیویی : ۶۵۰/۱

شماره کتابشناسی ملی : ۵۰۳۹۵۹۱

شابک : 978-600-459-277-2

سال نشر : 1396

خلاصه اثر

وکالت از جمله مشاغلی می باشد که نبایستی صرفاً به آن به عنوان یک حرفه و شغل نگریست. هرچند نیازهای مادی امروزه این دیدگاه را غیر قابل اجتناب می نماید. وکالت قبل از آنکه یک شغل به منظور امرار معاش باشد یک هنر است.

هنر دفاع از موکل از یک سو و هنر ارتباط با موکل از سوی دیگر. موکل نوعاً فاقد اطلاعات حقوقی لازم و دچار هیجانات و التهاب ناشی از مشکلات حقوقی و قضائی می باشد؛ امری که درک آن توسط وکیل برای ارتباط بهتر با موکل می تواند مثمر ثمر باشد. هنر یک وکیل ایجاد آرامش روحی در مراجعه کننده و کسب اطلاعات لازم و جمع آوری مدارک مورد نیاز در راستای احقاق حقوق یا دفاع از موکل می باشد.

هرگز نباید به موکل به چشم "اسکناس متحرک" و "منبع تامین مالی" نگریست. وکیل باید طعم شیرین گام برداشتن در جهت نیل به عدالت و احقاق حق را با تمام وجود درک نماید و خود را چون سرباز عدالت بداند. از سوی دیگر فعالیت حرفه ای در قالب یک گروه و شخصیت حقوقی باعث ماندگاری بیشتر در این مسیر می گردد. سابقه وکالت در یک موسسه حقوقی در سایر کشورها به مراتب بیشتر از تاریخ وجود این موسسات در کشور ما می باشد.

معدود موسسات حقوقی که در ایران وجود دارند از هدف اولیه و فلسفه وجود خود فاصله گرفته و صرفاً از معدود وکلایی تشکیل یافته اند که در تمام زمینه های حقوقی (بدون داشتن دانش و تخصص و تجربه( اقدام به مشاوره می نمایند.)
بنابراین مسئولیت و تکالیف هر شخص در موسسات حقوقی (وکیل و کارمند) براساس دانش و تجربه بایستی مشخص و معین باشد.

کتاب دیجیتال (قالب بسته)

10,000 تومان

حجم : 1.9 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 176

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.