× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

قدرت مداومت

نکاتی طلایی برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی

نوع اثر : کتاب

ناشر : طاهریان

نویسنده :

مترجم : سمانه فلاح

مجموعه اثر : به سوی موفقیت

صفحات کتاب : 456

کنگره : ‏‫BF۶۳۷‭‬ ‭/م۸‏‫‭‮الف‬۸ ۱۳۹۸

دیویی : ‏‫‭۱۵۸/۱

کتابشناسی ملی : 5652971

شابک : ‏‫‭978-622-95620-1-7‬‬

سال نشر : 1398

خلاصه اثر

اولین نسخه کتاب قدرت مداومت در سال 2005 به بازار آمد. درباره اینکه در آن زمان چقدر این کتاب معروف و مشهور شد به هیچ چیزی اشاره نمی کنم. نه در آن زمان و نه در زمان کنونی هیچ جنگ رسانه ای به وجود نیامد. نه برای نشر آثار چاپی در تنگنا هستیم و نه برای نگارش مطالب و انتقال معانی متفاوت. همه سعی بر این داریم تا آنچه را می خواهیم، در کتاب ها بنویسیم و به چاپ برسانیم. در این میان برخی کتاب ها هستند که حرف ها و کلامشان زبان به زبان و سینه به سینه میان مردم نسل های مختلف منتقل می شوند. خیلی از خوانندگان وقتی این کتاب را می خواندند بی هیچ تردیدی آن را به دیگران معرفی می کردند. همه تصور می کنند که در لابه لای این کتاب بند و زنجیرهایی هست که ما را در سطرهای آن غل و زنجیر می کند.

هنگامی که من هزاران نامه شخصی و ایمیل از طرف خوانندگان در رده های سنی متفاوت دریافت کردم متوجه شدم که کتاب قدرت مداومت چگونه به بخش های ظریف و غیرقابل حدس زندگی آنها راه پیدا کرده است. حال تنها وظیفه ما این است که این کتاب را برای همه مردم دنیا قابل دسترس کنیم.

در سال 2008 من با گروهی برای نگارش یک کتاب درباره نوجوانان باب همکاری را باز کردم. نام آن کتاب " موفقیت برای نوجوانان " بود. آن کتاب برای نوجوانانی مناسب بود که کتاب قدرت مداومت را قبلاً مطالعه کرده بودند و تمامی اصول و مفاهیم آن را به خاطر می آوردند. تا آن زمان حدود دو میلیون نوجوان کتاب قدرت مداومت را خوانده بودند.

در سال 2011، من ویرایش جدید این کتاب را با افزودن چند قانون و اصل جدید با همفکری دخترم، آمبر اولسون رورک، آماده کردم و به چاپ رساندم. او در انتهای کتاب نظرات خود را در این باره اعلام کرده است...

کتاب الکترونیکی

12,000 تومان

حجم : 1.6 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 196

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

پیشگفتار
بخش 1: قدرت مداومت چه میزان تأثیرگذار است؟
فصل 1: بیکار، ولگرد و میلیونر
فصل 2: اولین عنصر سازنده
فصل 3: انتخاب
فصل 4: تسلط بر زندگی دنیوی
فصل 5: کارتان را آرام آرام آغاز کنید و بعد به آن سرعت ببخشید
فصل 6: مراقب باشید به بهانه جهش کوانتومی و صعود زودهنگام سقوط نکنید
فصل 7: راز شادمانی
فصل 8: اثر امواج
فصل 9: باید کارتان را تنها با یک سکه پنی آغاز کنید
بخش 2: زندگی با قدرت مداومت
فصل 10: دو مسیر از زندگی
فصل 11: ارزیابی قدرت مداومت
فصل 12: روی خودتان سرمایه گذاری کنید
فصل 13: از مشاوران بیاموزید
فصل 14: باقدرت مداومت عهد و پیمان ببندید
فصل 15: نهادینه کردن عادت قدرت مداومت
فصل 16: سه قدم به آرزوها و رؤیاها
فصل 17: زندگی با قدرت مداومت
فصل 18: جایی که به سمت آن در حرکت هستیم

محصولات مشابه

بیشتر