× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

باریک الله شیخ حسن!

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

صفحات کتاب : 466

کنگره : ‏‫DSR۱۶۲۹‭‬ ‭/ی۹آ۳ ۱۳۹۷

دیویی : ‏‫‬‮‭۹۵۵/۰۸۴۳۰۹۲

کتابشناسی ملی : 5109988

شابک : ‫‬‮‭‭978-600-03-2203-8‬

سال نشر : 1397

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

دریافت این اثر

کتاب‌الکترونیکی 15,000 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

مهرماه پنجاه وهفت و با شروع سال تحصیلی جدید، مدرسه حال و هوای دیگری داشت. اخباری از اعتصاب سراسری و تعطیلی مدارس برخی از شهرها به گوش مان می رسید.

بعضی از بچه ها شیر پاکتی اهدایی مدرسه را نمی خوردند و به دیوار حیاط می کوبیدند. اوایل فکر می کردم این کار از سر شیطنت و بازیگوشی است. با پرس وجو معلوم شد یکی از معلمان مذهبی و انقلابی مدرسه به نام علی مراد کیپور زمینه این اقدام را فراهم کرده است.

گفته بود: در این پاکت ها شیر خوک می ریزند. همان معلم انقلابی بچه ها را تشویق می کرد که به اعتصاب سراسری بپیوندند و مدرسه را به تعطیلی بکشانند. از سوی دیگر، ناظم مدرسه که همه از او حساب می بردند، برای مقابله با چنین اقدامی آماده بود. هنگام زنگ تفریح، درِ دفتر مدرسه را که نزدیک درِ حیاط قرار داشت، باز می گذاشت؛ تا خروج احتمالی بچه ها را زیر نظر بگیرد. معلم انقلابی هم کوتاه نمی آمد؛ مرتب از حیاط به دفتر رفت و آمد می کرد، و هر بار در را پشت سر خود می بست. همین چند ثانیه کافی بود تعداد زیادی از بچه ها مدرسه را ترک کنند.

همان معلم گاه جلوی دفتر مدرسه و به سمت حیاط می ایستاد؛ و در حالی که با صدای بلند از بچه ها می خواست به کلاس ها بروند؛ با دستش اشاره می کرد از مدرسه خارج شوند! تا مدتی کارمان همین بود؛ اول وقت به مدرسه می رفتیم و پس از یکی دو ساعت به خانه بر می گشتیم. به تدریج، مدرسه کاملاً تعطیل شد و به اعتصاب سراسری پیوست.

کتاب‌الکترونیکی

15,000 تومان

حجم : 5.2 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 466

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

پیش گفتار
فصل اول: از تولد تا حضور در جبهه
فصل دوم: عملیات والفجر سه
فصل سوم: در حسرت عملیات
فصل چهارم: عملیات والفجر هشت
فصل پنجم: پاتک مهران
فصل ششم: عملیات کربلای چهار
فصل هفتم: عملیات کربلای پنج
فصل هشتم: عملیات نصرهشت
فصل نهم: عملیات بیت المقدس دو
فصل دهم: عملیات بیت المقدس سه
فصل یازدهم: عملیات بیت المقدس شش
فصل دوازدهم: عملیات مرصاد
عکس ها
نمایه
فهرست تفصیلی

محصولات مشابه

بیشتر