× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

تحمل ناکامی

چگونه بر ناکامی های خود غلبه کنید؟!

نوع اثر : کتاب

ناشر : نظری

نویسنده :

مترجم : محمد باباریسی , منصور علی‌مهدی

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 263

رده بندی کنگره : BF575‭‬‭ /ن2‏‫‭ن2 1393‬‬

رده بندی دیویی : 158/1

شماره کتابشناسی ملی : 3594424

شابک : 978-600-289-217-1

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

شما قصد دارید کتاب فوق العاده ی روان شناس مستعد و روشن فکر، دکتر ویلیام جی. ناس به نام «تحمل ناکامی» را بخوانید، کتابی که باید در فهرست مطالعات اصلی هر شخص فرهیخته ای باشد.

ناکامی، موضوعی است که هر یک از ما به نوبه خود با آن تجربه شخصی و شاید تجربه دردناکی داشته ایم. این اثر نه صرفا کتابی برای کمک به خود است که راه حل های سریع و موقتی برای مشکلات پایدار وعده می دهد و نه کتابی از کلمات قصار طلایی که اگر مجدانه حفظ شود منجر به تغییرات سحرآمیز سرب به طلا می شود.

بلکه، این کتاب کتابی است که شما قصد دارید با آن کار کنید. شما نمی توانید فقط پشت صندلی راحتی خود بنشینید و دریافت کننده بی فکر و منفعل چند ورد جادوگری باشید. شما باید از شرکت کنندگان فعال در این استراتژی ها باشید.

همان طور که دکتر کناس بارها و بارها به شما خواهد گفت کلید نهایی برای تغییر عمل است. در این کتاب، نویسنده یک برنامه تهذیب روانی را شرح می دهد که در این برنامه، شما در صورت لزوم درد ناچیزی را در عضلات روانی خود احساس می کنید.

پس اگر منبعی را می خواهید که طرح بسیار مؤثری برای مدیریت ناکامی هایتان داشته باشد، کتاب مناسبی را می خوانید. در این کتاب فوق العاده، نویسنده تحلیل عمیقی از این که چطور ما خودمان را ناامید و سرخورده می کنیم و راهکارهای روشن گری را برای اینکه چطور بتوانیم بر ناکامی های خود غلبه کنیم ارائه می دهد. او از طریق رویکرد آگاهی و عمل خود نشان می دهد چطور می توان بر ناکامی ها غلبه کرد، استرس را کاهش داد و اعتماد بنفس داشت.

کتاب الکترونیکی

3,000 تومان

حجم : 2.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 264

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

پیشگفتار
پیشگفتار
مقدمه
بخش 1؛ آناتومی ناکامی
فصل 1؛ تله ی ناکامی
فصل 2؛ تحمل پایین ناکامی
فصل 3؛ تحمل ناکامی خود را محک بزنید
بخش 2؛ رویکرد های اصلی حل مشکل
فصل 4؛ فرآیند تغییر
فصل 5؛ مشکلات ناکامی های خود را حل کنید
فصل 6؛ ناکامی ها و ارزش ها
بخش 3؛ ناکامی های زندگی
فصل 7؛ کنترل افراد ناکام کننده
فصل 8؛ کنترل ناکامی ها و شکست های شغلی
فصل 9؛ مدیریت ناکامی های زمانی
پیوست

محصولات مشابه

بیشتر