× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

این است انسان

چگونه آن می شویم که هستیم؟

نوع اثر : کتاب

ناشر : جامی

نویسنده :

مترجم : س‍ع‍ی‍د ف‍ی‍روزآب‍ادی‌

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 189

رده بندی کنگره : B۳۳۱۶‭‬ ‭/آ۳ ۱۳۸۴

رده بندی دیویی : ۱۹۳

شماره کتابشناسی ملی : م‌۸۴-۳۲۶۵۳

شابک : ‏‫‬‭9789647468923

سال نشر : 1384

خلاصه اثر

کتاب این است انسان، آخرین اثر فریدریش ویلهلم نیچه به شمار می آید. در این کتاب نیچه به بازگویی شرح زندگی و دلیل نگارش آثار قبلی خود می پردازد.

نیچه در سال ۱۸۸۸، یعنی یک سال پیش از روان پریشی نهایی، به نگارش آثار و طرح های فراوانی پرداخت. کتاب این است انسان (Behold The Man) نیز در همان سال نگاشته شد و بعدها پتر گاست، شاگرد و دوست صمیمی نیچه، این اثر را برای چاپ و انتشار آماده ساخت.

این کتاب به نوعی کارنامه فریدریش ویلهلم نیچه (Friedrich Wilhelm Nietzsche) از زبان و قلم خودش است. او در این کتاب به تشریح نگاه خود به آثارش پرداخته است.

در بخشی از کتاب این است انسان می خوانیم:

هرگز هنر آزردن دیگران را درنیافتم (این نکته مرهون پدر بی همتای من است)، حتی زمانی که این کار به نظرم بسیار ارزشمند بود. هرچند به نظر بسیار غیر مسیحی می رسد، من حتی خود را یک بار نیز نیازرده ام.

اگر زندگی مرا زیر و زبر کنند تا فقط همین یک بار را بیابند، هیچ ردّی از آن نخواهند یافت که حتی کسی بدخواه من بوده باشد و اما شاید بسیار ردّی از نیک خواهی دیگران بیابند... حتی تجربه های من با افرادی که هرکس از آنان تجربه ی بدی دارد، بی هیچ استثنایی، همه نشانه هایی از نیک خواهی است. من هر خرسی را رام می کنم، حتی دلقک ها را هم وادار به رعایت ادب می کنم.

کتاب دیجیتال (قالب باز)

5,000 تومان

حجم : 564.4 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 178

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

یادداشت مترجم
پیش گفتار
متن کتاب
چرا چنین فرزانه ام
چرا چنین هوشمندم
چرا کتاب هایی چنین خوب می نگارم
زایش تراژدی
رساله های نابه هنگام
انسانی، بسیار انسانی
سپیده دم
حکمت شادان
چنین گفت زرتشت
فراسوی نیک و بد
تبارشناسی اخلاق
غروب بتان
قضیه ی واگنر
چرا من تقدیر هستم
پی گفتار: زرتشت، نیچه و لو سالومه
منابع

محصولات مشابه

بیشتر