0 امتیاز
0 نفر

مفهوم نوین پیروزی

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : مهبد قناعت پیشه

قیمت نسخه چاپی : 7,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 7,000 تومان

خلاصه اثر

برایان تریسی در کتاب صوتی مفهوم نوین پیروزی، از دغدعه ی اصلی مردم در تمام طول تاریخ که شامل موفقیت های شخصی و حرفه ای، موفقیت های خانوادگی و مالی است، سخن می گوید.

برایان تریسی در کتاب مفهوم نوین پیروزی می گوید:

ایجاد تغییرات کوچک در توانایی هایتان در بازه ی زمانی طولانی می تواند منجر به تغییرات بزرگی در زندگی و کسب و کار شما شود. مهارت های کلیدی، یکی از جدیدترین اکتشافات در مبحث موفقیت های تجاری و شخصی است. این «مهارت های کلیدی» در دسته ی حیاتی، طبقه بندی می شود.

چون شکست یا پیروزی به آن ها وابسته است. یا مهارت های کلیدی را خوب انجام می دهید و موفق می شوید، یا بد انجام می دهید و شکست می خورید. ضعیف ترین مهارت کلیدی در شما، بیشترین تأثیر را در موفقیت و درآمدتان دارد.

کسب و کارهایی که در رقابت با رقیبانشان پیروز شدند، شرکت های خیلی خاص یا 100 درصد بهتر از رقباشان نیستند. فقط کمی بهتر از آن شرکت های شکست خورده اند و طبق اثر مرکب، توسعه ی جنبه های حیاتیِ کوچک، می توانند زندگی و کسب و کارتان را دگرگون کند.

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

تریسی تاکنون به مدت ۳۰ سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از ۷۰ کتاب به تحریر درآورده که اکثر کتاب هایش به زبان های مختلف ترجمه شده اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده اند.

از آثار او می توان به «۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته»، «قوانین جهانی موفقیت»، «روانشناسی فروش» اشاره کرد.

کتاب صوتی

7,000 تومان

حجم : 10.3 مگا بایت

طول صدا : 17 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم

محصولات مشابه

بیشتر