× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : غلامرضا صادقی

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 7,000 تومان

خلاصه اثر

در کتاب صوتی چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم، یکی از انگیزشی ترین مربیان و مشاوران رشد شخصی و شغلی آنتونی رابینز، تجربیات و نکات خاص زندگی خود را بیان می کند.

آنتونی رابینز در این کتاب می گوید:

خوشبختی کاری است که خودت باید برای خودت انجام بدهی. قرار نیست ذهنت این کار را برایت انجام بدهد. ذهن دنبال این می گردد که چه چیزی اشتباه می باشد و با آن بجنگد یا از آن فرار کند، این کار یعنی تلاش برای زنده ماندن.

دیگر در دوره ای نیستیم که یک ببر حمله کند و ما رو بکشد، ما اکنون نگران این هستیم که مردم درباره ما چه فکری می کنند یا اینکه آیا به اندازه ی کافی پول درمی آوریم یا نه؟ یا اینکه این فردی که در حال حاضر با او دوست هستیم با من می ماند یا نه. همه ی این فکر و خیال ها در ذهن ما مدام تکرار می شود و به ما یاد می دهد که عادت های بخصوصی رو همیشه داشته باشیم ولی باید بدانید که چیزی فراتر از ذهن هست. من به مردم یاد می دهم تا چگونه از بدنشان استفاده کنند تا ذهنشان را تغییر بدهند.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) الهام بخش میلیون ها انسان در سراسر کرۀ زمین است. او موفق ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است، شهرت عمده او در ایران به خاطر سلسله کتاب هایش در مورد موفقیت است.

آنتونی رابینز بیش از نیمی از عمر خود را صرف کمک به دیگران کرده، تا عظمت وجود خود را کشف نموده و آن را بهتر سازند. او یکی از موفق ترین افراد ایالات متحده در زمینه بهبود عملکرد دیگران است. وی بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت های فردی و حرفه ای تأسیس شده است. رابینز برای بهبود عملکرد کارکنان، با سازمان هایی از قبیل ای تی اند تی، آی بی ام، آمریکن اکسپرس، Mac Daglas و ارتش ایالات متحده آمریکا و همچنین تیم های ورزشی لس آنجلس و قهرمانان مدال طلای المپیک همکاری داشته است.

کتاب های قدرت نامحدود، رها سازی قدرت درون، ۳۶۵ گام تا موفقیت و به سوی کامیابی از نوشته های رابینز هستند. از کتاب های دیگر آنتونی رابینز می توان به مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود اشاره کرد.

کتاب صوتی

7,000 تومان

حجم : 22.8 مگا بایت

مدت زمان : 39 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر