× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

گانگ هو!

مدیریت شگفت انگیز

نوع اثر : کتاب

ناشر : شرکت شادن پژواک

نویسنده :

مترجم : فریبا سبز چمنی

صفحات کتاب : 53

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

روز سه شنبه این قول را به اندی لانگ کلاو دادم. به او قول دادم برای تان بگویم ما چگونه سازمان محل کارمان را از تعطیل شدن نجات دادیم و چگونه با افزایش میزان بهره وری، سوددهی را بالا بردیم و چگونه شما هم می توانید به نیروی کار و کارکنان خود انگیزه ببخشید و توانایی های شان را افزایش دهید. اما نخست می خواهم بگویم چرا چنین پیمانی بستیم، و چگونه این کتاب نوشته شد. این همه، در هفتم ژوئن هزار و نهصد و نود چهار، در بیمارستان والتون مموریال اتفاق افتاد.

اندی در بیمارستان بستری بود. ما هر دو می دانستیم این اخرین دیدارمان خواهد بود، با وجود این من نمی توانستم باور کنم او لحظات آخر عمر را می گذراند و باید چیزهایی را که بایسته بود، به او بگویم. در عوض، براحتی از روزهای خوب بهاری، بیس بال و کسب و کار حرف می زدم. بلاخره حرف ام را ناتمام رها کردم و از صحبت کردن منصرف شدم، اما تحمل آن سکوت برایم ناخوشایند بود. آن گاه صدای احساس ام را که به حرف آمده بود شنیدم، با صدایی گرفته گفتم: «اندی، دوست ات دارم.»
او دست بزرگ و خشکیده ‏اش رو به آرامی از کنار ملافه حرکت داد و دست من را محکم گرفت این برایم خیلی تعجب‎آور بود.

او گفت: «من می‎دونم» من هم دوستت دارم، همیشه داشتم.

کتاب دیجیتال

3,000 تومان

حجم : 198.7 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 48

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدمه
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم
فصل یازدهم
فصل دوازدهم
فصل سیزدهم
فصل چهاردهم

محصولات مشابه

بیشتر