× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

خالی شدن از احساسات منفی

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : مهبد قناعت پیشه

قیمت نسخه چاپی : 7,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 7,000 تومان

خلاصه اثر

جول اوستین در کتاب صوتی خالی شدن از احساسات منفی، راه ها و روش هایی را برای غلبه و جلوگیری از احساسات منفی و مخرب در زندگی تان، ارائه می کند، برای غلبه بر این احساسات منفی ابتدا رفتار و اشتباهاتی که موجب تقویت این افکار می شوند را باید شناسایی و مهار کنید.

جول اوستین در این کتاب می گوید: اگر جای خالی باقی بگذارید، خداوند شما را با چیز های خوب پر می کند، شما خودتان را از نگرانی خالی کنید خداوند شما را از آرامش پر می کند، خود را از ضعف خالی کنید، خود را از چیز های منفی که دیگران در رابطه با شما گفته اند خلاص کنید، خداوند شما را از اعتماد به نفس لبریز می کند.

شما نگرانی ها را خالی کنید، خداوند در وسط طوفان به شما آرامش می دهد. تا وقتی که خودتان را از درد و ناراحتی، عصبانیت و بدخلقی خلاص نکنید، خودتان گرفتار هستید نه دیگران، این ها زندگی شما را عفونی می کنند. نبخشیدن مثل یک زهر سمی است، شاید احساس خوبی به شما بدهد، اما زندگی شما را آلوده می کند.

سوال من امروز این است: آیا ممکن است خداوند در تلاش باشد تا شما را از چیز های خوب پر کند، ولی جای خالی پیدا نکند؟ خبر خوب این است که لطف خداوند تمام شدنی نیست.

جول آستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف ترین و بزرگ ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان های مختلف ترجمه شده اند.

کتاب صوتی

7,000 تومان

حجم : 15.9 مگا بایت

طول صدا : 27 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.