0 امتیاز
0 نفر

فرصتی دوباره

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : اعظم حبیبی

قیمت نسخه چاپی : 3,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 3,000 تومان
برچسب ها: موفقیت

خلاصه اثر

ویکتوریا اوستین در کتاب صوتی فرصتی دوباره در مورد فرصت های جدیدی که خداوند در زندگی بر سر راه ما قرار می دهد، سخن می گوید.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) در این کتاب صوتی می گوید:

آیا در زندگی شما مانعی وجود داشته؟ شاید به خودتان گفته باشید چه کسی به من کمک می کند این مانع را بردارم، آیا تا به حال سدی در زندگی تان بوده؟

شاید می خواسته اید کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید اما دائم به مشکل بر می خورده اید، شاید این سنگ زندگی شما، طلاقی ناخواسته بوده و یا گزارش پزشکی بد، ترس، بدهکاری، این مشکلات با شکل ها و اندازه های مختلف می آیند، اما هدف این موانع با اندازه ها و شکل ها چیست؟

موانعی که جلوی ما را می گیرند، ما را به دام می اندازند، کاری می کنند که فکر کنیم هرگز بر این موانع ها غلبه نخواهیم کرد، پس بهتر است همین حالا رهایش کنیم.

گاهی اوقات موانعی در واقعیت وجود دارند که خودتان به تنهایی نمی توانید آن ها حل کنید و از کنترل شما خارج هستند اما خداوند همه موانع را برای شما جا به جا می کند و شما را برای رسیدن به اهدافتان کمک می کند...

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 6.1 مگا بایت

طول صدا : 10 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید