× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

بیشتر اشتباه کنیم

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : علی بهرامی

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 10,000 تومان

خلاصه اثر

تیم هارفورد در کتاب صوتی بیشتر اشتباه کنیم به ما می آموزد که چرا در زندگی نیازمند اشتباهات بیشتری هستیم تا به دستاوردهای شگفت انگیز برسیم.

تیم هارفورد در کتاب صوتی بیشتر اشتباه کنیم می گوید:

ما در دوره ای بسیار پیچیده و با تغییرات بسیار سریع زندگی می کنیم؛ اگر می خواهید در کارتان پیشرو باشید و به دستاوردهای بزرگی برسید؛ باید شرایطی برای پیدا کردن راهکار به وجود بیاورید و نسبت به قدم های کوچکی که انجام می دهید بازنگری داشته باشید.

ما برای دستیابی به دستاوردهای بزرگ، به راهکاری برای تشخیص راه درست و دوری از ترس و استقبال از فرصت ها و خطر کردن نیاز داریم، هم چنین باید مشوق کارکنانمان برای جستجوی راهکار درست از بین صد ایده برای بدست آوردن نتیجه مطلوب باشیم. ما فهمیدیم که تطابق چالش آینده است و ما باید شکست بخوریم تا به دستاورد شگفت انگیز برسیم.

تیم هارفورد (Tim Harford) اقتصاددان و محقق برجسته، نظرات و ایده های خود را در مورد کتاب پرفروش تطابق؛ چرا همیشه موفقیت با شکست شروع می شود را با شما درمیان می گذارد.

کتاب صوتی

10,000 تومان

حجم : 27.8 مگا بایت

مدت زمان : 48 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم
بخش ششم

محصولات مشابه

بیشتر