× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

رویاهایتان را به یاد داشته باشید

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : مهبد قناعت پیشه

دریافت این اثر

کتاب صوتی 8,000 تومان

خلاصه اثر

جول اوستین در کتاب رویاهایتان را به یاد داشته باشید، مشکلات و سختی های زندگی را بیان می کند که آن ها پله هایی هستند تا خداوند ما را به آن جا که باید باشیم برساند.

جول اوستین در این کتاب می گوید:
آن زمان که خداوند از روح خود در وجود شما دمید، هر آن چه لازم بود را در وجودتان قرار داد تا به سرنوشت تان برسید. مردم، شکست ها و کمبودها نمی توانند شما را متوقف کنند خداوند بلند مرتبه طرف شما است و روح خداوند در وجود شما است، همین حالا در وجودتان دانه های شکوه و بزرگی قرار دارد، رویاهایی چنان بزرگ که هرگز خودتان تنهایی نمی توانید به آن ها دست یابید.

رویاهایتان شما را با خالق تان در ارتباط نگه می دارد، باور به اینکه سرنوشتی بزرگ در انتظارتان است و خداوند قدم های شما را هدایت می کند و اگر خدا با شما باشد چه کسی جرأت دارد علیه شما باشد.

ایمان ما است که اراده خداوند را به حرکت وا می دارد، اگر رویای خود را به این شکل به یاد داشته باشید، خداوند به شما کمک می کند تا با موفقیت به آن چیزی برسید که پیش از این خودتان نتوانسته بودید به دست آورید...

جول اوستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگ ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف ترین و بزرگ ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان های مختلف ترجمه شده اند.

کتاب صوتی

8,000 تومان

حجم : 22.7 مگا بایت

مدت زمان : 28 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم
بخش ششم

محصولات مشابه

بیشتر