0 امتیاز
0 نفر

باورهایی برای یک زندگی موفق

نوع اثر : کتاب

ناشر : شرکت شادن پژواک

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 7,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 7,000 تومان
برچسب ها: موفقیت

خلاصه اثر

کتاب صوتی باورهایی برای یک زندگی موفق اثر دارن هاردی به شما کمک می کند تا توانایی های درونی خود را پیدا کنید و فردی بشوید که همیشه آرزویش را داشتید. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده سازی شده است.

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت است. حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه ی به کار بردن اصولی می داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره ی آن نوشته است.

دارن هاردی دراین کتاب صوتی می گوید:

این عقاید هستند که سرنوشت ما را شکل می دهند. این عقاید ما هستند که دیدگاه ما را نسبت به دنیا تعیین می کنند. حس ما، طرز نگاه، طرز شنیدن. بر اساس عقایدی هستند که از قبل در ذهن ما بارگزاری شدند؛ در نهایت دنیا را بر همان اساس می بینیم. اکنون همه ی شما دیدگاه های بسیار متفاوتی در دنیا دارید.

«توانایی شما در موفقیت»، «توانایی شما در پشتکار»، «توانایی شما در صحبت با دیگران»، «توانایی شما در برقراری ارتباط با دیگران»؛ همگی به سیستم های عقیدتی و باورها شما مربوط می شوند که در ذهن شما نصب و بارگزاری شده اند.

پس اگر یاد بگیرید عقایدتان را تغییر بدهید، می توانید زندگی تان را تغییر بدهید. می توانید نتایج را تغییر بدهید و به نتیجه برسید. می توانید با از بین بردن بعضی از آن عقاید اشتباه که جلوی پیشرفت شما را گرفته اند و از آن ها بی خبرید، موفق بشوید.

این کتاب صوتی می تواند دریچه ای باشد که با بازشدنش سیلابی مهیا شود تا توانایی های درونی شما را سیراب کند تا کسی بشوید که همیشه تواناییش را داشتید.

کتاب صوتی

7,000 تومان

حجم : 40.0 مگا بایت

طول صدا : 43 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم
بخش ششم
بخش هفتم

محصولات مشابه

بیشتر