× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

باورهایی برای یک زندگی موفق

نوع اثر : کتاب

ناشر : شرکت شادن پژواک

نویسنده :

دریافت این اثر

کتاب صوتی 7,000 تومان
برچسب ها: موفقیت

خلاصه اثر

کتاب صوتی باورهایی برای یک زندگی موفق اثر دارن هاردی به شما کمک می کند تا توانایی های درونی خود را پیدا کنید و فردی بشوید که همیشه آرزویش را داشتید. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده سازی شده است.

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت است. حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه ی به کار بردن اصولی می داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره ی آن نوشته است.

دارن هاردی دراین کتاب صوتی می گوید:

این عقاید هستند که سرنوشت ما را شکل می دهند. این عقاید ما هستند که دیدگاه ما را نسبت به دنیا تعیین می کنند. حس ما، طرز نگاه، طرز شنیدن. بر اساس عقایدی هستند که از قبل در ذهن ما بارگزاری شدند؛ در نهایت دنیا را بر همان اساس می بینیم. اکنون همه ی شما دیدگاه های بسیار متفاوتی در دنیا دارید.

«توانایی شما در موفقیت»، «توانایی شما در پشتکار»، «توانایی شما در صحبت با دیگران»، «توانایی شما در برقراری ارتباط با دیگران»؛ همگی به سیستم های عقیدتی و باورها شما مربوط می شوند که در ذهن شما نصب و بارگزاری شده اند.

پس اگر یاد بگیرید عقایدتان را تغییر بدهید، می توانید زندگی تان را تغییر بدهید. می توانید نتایج را تغییر بدهید و به نتیجه برسید. می توانید با از بین بردن بعضی از آن عقاید اشتباه که جلوی پیشرفت شما را گرفته اند و از آن ها بی خبرید، موفق بشوید.

این کتاب صوتی می تواند دریچه ای باشد که با بازشدنش سیلابی مهیا شود تا توانایی های درونی شما را سیراب کند تا کسی بشوید که همیشه تواناییش را داشتید.

کتاب صوتی

7,000 تومان

حجم : 40.0 مگا بایت

مدت زمان : 43 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم
بخش ششم
بخش هفتم

محصولات مشابه

بیشتر