× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

سال کارایی بالا

تصمیم بگیرید شجاع باشید

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : علی بهرامی

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 7,000 تومان

خلاصه اثر

اگر می خواهید امسال برایتان فوق العاده باشد، این راه از این تصمیم شروع میشه که امسال، کارهای بیشتری رو نسبت به سال قبل انجام بدید. حرکت کنید و به خودتان فشار بیارید. پیشرفت کنید و با ترس هایتان مواجه بشید.کارایی بالا اساسا به عنوان موفقیت بلند مدت تعریف می شود و همیشه باید در حال بهتر شدن باشید. بدون توجه به استعداد ها و توانایی های که دارید، می توانید با تمرین کردن، تغییر ذهنیت و تمرکز به شادی و کارایی بالا برسید.معنی زندگی با انرژی این است که با چالش مشکلی نداشته باشید و از چالش استقبال کنید. ناامیدی بخشی از پیشرفت محسوب می شود. بهترین راه برای ایجاد اعتماد به نفس این است که خودتان را به چالش بکشید.


چهارچول ذهنی شجاعت را انتخاب کنید، فقط تصمیم بگیرید که شجاع تر باشید و در هر لحظه شادی را وارد زندگیتان کنید.

برندن برچارد (Brendon Burchard) متولد 18 فوریه 1977 (41 سال) در مونتانا ایالات متحده می باشد.او شغل نویسنده، مربی با کارایی بالا، سخنران انگیزشی می باشد.

برندن نویسنده محبوب ترین نیویورک تایمز و "مربی با پیشرو در سطح بالای جهان" است. آخرین کتاب او، عادات با کارایی بالا، بهترین فروشنده Wall Street Journal بود و نام برچارد در آمازون به عنوان یکی از سه بهترین کتاب کسب و کار و رهبری خود در سال 2017 است. در پوشش مجله موفقیت در اکتبر 2017 که در آن مقاله او را بزرگترین انگیزه پرداخت و مربی بازاریابی در جهان است.

او دارای چندین دوره آنلاین توسعه شخصی با شبکه اپرا وینفری است و طبق گفته فوربس، او در دوره های آنلاین خود بیش از 1.5 میلیون دانش آموز را آموزش داده است. او، مجله Oprah، به نام او "یکی از تاثیر گذارترین رهبران در زمینه رشد شخصی" است.

حرفه

برچارد می گوید که در 19 سالگی به عنوان یک حادثه رانندگی جان سالم به در برده است. در سال 2017، کتاب "کارآیی بالا" به بهترین فروش "وال استریت ژورنال" تبدیل شد و در فهرست "بهترین فهرست کسب و کار و رهبری 2017" آمازون بود.

کتاب صوتی

7,000 تومان

حجم : 29.9 مگا بایت

طول صدا : 52 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.