× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

دیگران را با کلام خود قوی کنید

احساس مثبت وارد زندگی دیگران کنید

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : اعظم حبیبی

قیمت نسخه چاپی : 3,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 3,000 تومان

خلاصه اثر

اجازه ندهید کلامی از دهانتان خارج شود مگر برای گفتن آن چه می تواند به قوی تر شدن دیگران کمک کند، ما می توانیم دیگران را بسازیم، ما می توانیم همان کسی باشیم که اوضاع را تغییر می دهد، زیرا ما خدا را در درونمان داریم.

ما با کلام خودمان قدرت و نفوذ فوق العاده ای داریم، باید تصمیم بگیریم که سازنده باشیم، ما با کلاممان، می توانیم خوبی های وجود دیگران را پیدا کنیم و از وجودشان بیرون بکشیم. کلام ما می تواند مانند چسبی باشد که روابط ما را به هم محکم می کند.


برای دیدن خوبی ها باید سازنده باشید، باید سازنده باشید تا بدانید از نظر معماری چه طور باید ساختمانی را ساخت.اگر لطف و رحمت خدا را می خواهید با کلماتی که از دهانمان بیرون می آید در گسترش رحمت خدا نقش داشته باشید.

اگر شما در گسترش رحمت خدا نقش داشته باشید، رحمت گستردة خدا به شما خواهد رسید، همه ما می توانیم بهتر شویم، ما یاد می گیریم، ما رشد می کنیم، ما در یک فرآیند هستیم و در حال کامل شدن هستیم.


ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)
ویکتوریا اوستین متولد 28 مارس سال 1961 شهر هانتسویل ایالت آلاباما می باشد، او کشیش کلیسای لیکوود در هوستون تگزاس و با جول اوستین در سال 1987 ازدواج کرده است.

ویکتوریا اوستین در نزدیکی مرکز پرواز فضایی مارشال زندگی می کرد، جایی که پدرش، دونالد ایولوف، ریاضیدان جنرال الکتریک، عضو گروه طراحی موشکی بود. در سال 1963، در سن دو سالگی، اوستین با خانواده اش به هوستون، تگزاس رفت و پدرش موقعیت جدیدی را با اداره ملی هوا و فضا (ناسا) به عهده گرفت. او در حومه ی جنوبی هوستون، نزدیک مرکز مأموریت فضایی (که در حال حاضر به عنوان مرکز فضایی جانسون شناخته می شود) بزرگ شده است.

ویکتوریا اوستین در دانشگاه هیستون تحصیل کرد جایی که او در زمینه روانشناسی در حال کار و در تجارت جواهرات مادرش مشغول به کار بود. در حالی که در فروشگاه طلا و جواهر کار می کرد.

فعالیت های جاری
اوستین در سال 2003 وزارت زنان کلیسای لیکوود را تأسیس کرد، جایی که او در حال حاضر به عنوان یک کشیش مشغول به کار است. بخشی از خدمات خود را می توان در یک برنامه پخش یک ساعته در شبکه تلویزیونی Daystar و از طریق اینترنت فعال مشاهده کرد.

انتشار کتاب
کتاب های ویکتوریا در لیست شماره 2 در فهرست پرفروشهای نیویورک تایمز . با چاپ 750،000 نسخه، چاپ اول و یکی از بزرگترین نویسندگان آمریکایی در سال 2008 بود.

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 7.3 مگا بایت

مدت زمان : 8 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر