× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

ایجاد آرامش

زمانی که با هم یک دل هستید، قدرت دارید

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : شرکت شادن پژواک

گوینده : اعظم حبیبی

قیمت نسخه چاپی : 3,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 3,000 تومان

خلاصه اثر

زمانی که با هم یک دل هستید، قدرت دارید

با خدا رابطه ی آرام و دوستانه داشته باشید تا بتوانید با دیگران به رابطه ی آرام و دوستانه برسید، آرامش محل اعتماد است، آرامش به وجود بهترین ها باور دارد و می داند که راه های بهتری هم وجود دارند.

صلح و دوستی کینه به دل نمی گیرد، صلح و دوستی می داند که گاهی ممکن است اشتباه کند، صلح و دوستی می داند که شاید همیشه حق با او نباشد، صلح و دوستی همان جاست که قدرت وجود دارد. خداوند به شما نوید می دهد که در آن جا که یکدلی دارید، برکت جریان می یابد و خداوند به شما نظر می کند.

بهترین محل ایجاد یکدلی در خانواده هایمان است، وقتی از خانواده ی خود آغاز می کنید، آن برکت خدایی نه تنها سراسر وجود شما، فرزندان و خانواده تان را می گیرد، بلکه هر جا بروید هم دنبال شما می آید و همچنان شما را در برمی گیرد و فرمان الهی به وجود برکت، دنبال شما می آید.

آرامش خود را حفظ کنید، آن را از دست ندهید، آن را تعقیب کنید، به دنبالش بروید، زیرا آن جاست که برکت مورد دستور خداوند وجود دارد.

ویکتوریا اوستین متولد 28 مارس سال 1961 شهر هانتسویل ایالت آلاباما می باشد، او کشیش کلیسای لیکوود در هوستون تگزاس و با جول اوستین در سال 1987 ازدواج کرده است.

ویکتوریا اوستین در نزدیکی مرکز پرواز فضایی مارشال زندگی می کرد، جایی که پدرش، دونالد ایولوف، ریاضیدان جنرال الکتریک، عضو گروه طراحی موشکی بود. در سال 1963، در سن دو سالگی، اوستین با خانواده اش به هوستون، تگزاس رفت و پدرش موقعیت جدیدی را با اداره ملی هوا و فضا (ناسا) به عهده گرفت. او در حومه ی جنوبی هوستون، نزدیک مرکز مأموریت فضایی (که در حال حاضر به عنوان مرکز فضایی جانسون شناخته می شود) بزرگ شده است.

ویکتوریا اوستین در دانشگاه هیستون تحصیل کرد جایی که او در زمینه روانشناسی در حال کار و در تجارت جواهرات مادرش مشغول به کار بود. در حالی که در فروشگاه طلا و جواهر کار می کرد.

فعالیت های جاری
اوستین در سال 2003 وزارت زنان کلیسای لیکوود را تأسیس کرد، جایی که او در حال حاضر به عنوان یک کشیش مشغول به کار است. بخشی از خدمات خود را می توان در یک برنامه پخش یک ساعته در شبکه تلویزیونی Daystar و از طریق اینترنت فعال مشاهده کرد.

انتشار کتاب
کتاب های ویکتوریا در لیست شماره 2 در فهرست پرفروش های نیویورک تایمز. با چاپ 750،000 نسخه، چاپ اول و یکی از بزرگترین نویسندگان آمریکایی در سال 2008 بود.

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 8.0 مگا بایت

مدت زمان : 9 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر