× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

آنها

نوع اثر : کتاب

ناشر : روزگار نو

نویسنده :

مترجم : مرضیه خسروی

قیمت نسخه چاپی : 6,500 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 128

رده بندی کنگره : PZ3‭/ک886آ8 1393‬

رده بندی دیویی : 823/914

شماره کتابشناسی ملی : 2955864

شابک : 978-600-93442-1-5

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

کتاب آنها اثر رودیارد کیپلینگ، نویسنده و رمان نویس انگلیسی برنده جایزۀ نوبل ادبیات است. این کتاب شامل موضوعاتی چون طبیعت، جنگ و اثرات آن و... است.

کتاب آنها (They) شامل سه داستان انگلیسی است که داستان اول از راوی اول شخص بهره می برد، همراه با توصیفات زیبا و جزئی انگارانه، تحلیل روان شناسانه ای نیز از عناصر داستانی ارائه می نماید. داستان های دوم و سوم به صورت مستقیمی به حاشیه های جنگ می پردازد؛ حاشیه هایی که تاثیرات جنگ را در خود می پرورند و تاثیری شگرف بر مردمی دارد که نمی خواهند و نمی توانند باور کنند که داشته های شان را از دست داده اند.

داستان «آن ها» ماجرای جوانی است که با خودرو خود از منطقۀ ییلاقی به تپه ای وارد می شود. منظره های قدیمی و زیبا او را به خود فرا می خواند و مرد از این همه زیبایی و شکوه متعجب می شود. او ناگهان، کودکی شاداب را می بیند که بعد از بازی لذت بخش، به سوی دیگر کودکان می رود.

به دنبال آن، بانوی زیبا و نابینایی به دیدار وی آمده و شرح مختصری از عشق خود نسبت به کودکان را بازگو می کند. جوان بعد از دیدن زیبایی هایی وصف نشدنی، آن جا را ترک می کند. اسم آن مکان، مزرعۀ قدیمی «هاولهینز» بود که فرهنگ جغرافیایی قدیمی اشاره ای به آن نکرده بود. خانه بزرگ به سبک عصر جورجیانی و اوایل عصر ویکتوریا تزیین شده بود. جوان بعد از ترک خانۀ بزرگ، بعد از مدتی دوباره عزم رفتن به آن جا می کند که این بار اتفاقاتی رخ می دهد که او را بیش از پیش به دنیای درون فرا می خواند...

رودیارد کیپلینگ (Rudyard Kipling) با نام کامل ژوزف رودیارد کیپلینگ، نویسنده و شاعر انگلیسی، متولد بمبئی هندوستان است. در 1866 نخستین مجموعه شعرش «ترانه های اداری» را منتشر کرد و یک سال بعد نخستین مجموعه داستان اش را، «داستان هایی بی پرده از تپه ها» - منتشر کرد. در مدت اقامت اش در هندوستان، کیپلینگ چند مجموعه داستان و رمان دیگر نیز منتشر کرد.

در سال 1889 دوباره به انگلستان بازگشت. دو سال بعد از بازگشت به انگلیس، رمان «نوری که روشنی نبخشید» را منتشر کرد و سپس یک سال بعد مجموعه شعر «بلادهای سربازخانه» را. انتشار این دو کتاب، نام او را به عنوان شاعر و داستان نویس بر سر زبان ها انداخت.

در بخشی از کتاب آنها می خوانیم:

«در واقع این نهمین باره که از زمان پایان جنگ در این مورد کسی رو راهنمایی می کنم. نه به خاطر خودم. شکر خدا من هیچ کس رو از دست ندادم، اما مثل هر کس دیگه ای دوستان زیادی دارم که اونا کسان شون رو از دست داده ان. اغلب برای این که بتونم کاری بکنم پیش من می یان. منم کمکی که بتونم براشون انجام می دم. اینه که کسی رو پیدا کنم تا نگاهی به اون جا بندازه و به اونا در مورد اتفاقاتی که افتاده بگه. و یه نفر هم می تونه از اونا عکس بگیره. من یه لیست کامل از ماموریت هایی که باید اجرا بشه دارم.» خنده ی عصبی سر داد و ضربه یی به دوربین آویزان اش زد.

«الان فقط دو یا سه نفر به کارخانه شکر سر می زنن و تعداد زیادی از بقیه در قبرستان ها می گردن. روش من ذخیره کردن اونا و مرتب کردن شونه، می دونین که وقتی به اندازه ی کافی حق الزحمه برای یه منطقه گرفتم که ارزش انجام کار رو داشته باشه، اون کار رو براشون انجام می دم. این باعث راحتی مردم می شه.»

کتاب الکترونیکی

3,200 تومان

حجم : 795.3 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 128

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

درباره ی نویسنده
آن ها
ماری پست گیت
باغبان

محصولات مشابه

بیشتر