× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

قصه ای برای پیاده رو

نوع اثر : کتاب

ناشر : روزگار

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 18,500 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 289

رده بندی کنگره : ‏‫PIR۸۳۴۸‭‬‭ /ر۲۳۲۵‏‫‬‮‭ق۷ ۱۳۹۴

رده بندی دیویی : ‏‫‭۸‮فا‬۳/۶۲

شماره کتابشناسی ملی : 3851029

شابک : ‭978-964-374-560-8‬

سال نشر : 1394

خلاصه اثر

«قصه ای برای پیاده رو» رمانی ایرانی از «فهیمه سراوانی» است. راوی داستان زنی است که از زندگی روزمره اش به تنگ آمده، از اینکه یک هفته در کارخانه کار می کند و یک هفته کارِ خانه. تنها دل خوشی اش قدم زدن در پیاده رو و رفتن به کتاب فروشی هاست. کتاب فروشی همان جایی است که می تواند برای دقایقی با خیال راحت خودش باشد و به یادِ دوران خوش دانشجویی اش بیفتد.

در قسمتی از داستان می خوانیم: «به سمت من نگاهی کرد و گفت: معلوم چیزی از جبر و اختیار نمی دونی.

حرفی نزدم، از چشم هایش خواندم که قانع کردن او کار محالی است. ترجیح دادم به جای نصیحت و پند و اندرز، یا گفتن جملات مثبت و کلیشه ای به اصطلاح روانشناسانه، که بیشتر شبیه شعر است تا یک راهکار، او را بهم نریزم.

بعد از خوردن شام آن هم در یک فضای آرام و سنگین، صدای باران و رعد و برق هر دوی ما را به پشت پنجره کشاند. من پرده ها را کنار زدم و دو صندلی آوردم تا بنشینیم و باران را تماشا کنیم.»

کتاب دیجیتال

7,400 تومان

حجم : 1.2 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 387

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

فصل یکم: قصه ای برای پیاده رو
فصل دوم: پیاده روهای اتاق انتظار

محصولات مشابه

بیشتر