× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

مسیحیان صهیونیست

و عملکرد آنان در شرق اسلامی

نوع اثر : کتاب

ناشر : موعود عصر(عج)

نویسنده :

صفحات کتاب : 240

کنگره : DS150/5‏‫‭‬‭/ش7م5 1390

دیویی : 320/54095694‬

کتابشناسی ملی : 2553294

شابک : 978-964-6938-75-5‬

سال نشر : 1390

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

دریافت این اثر

کتاب الکترونیکی 7,900 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

پایان جهان نزدیک است، دنیا به آخر رسیده و مسیح عن قریب ظهور می کند؛ درحالی که پیشاپیش نزول اجلالش همه اعراب و مسلمانان در جنگ آرمگدون به هلاکت خواهند رسید. این وعده کتاب مقدس است و در آن تردیدی نباید کرد.»...این جملات، جملات آشنایی هستند. جملاتی که بیش از سه دهه است که از گوشه و کنار جهان و باواسطه و بی واسطه ی رسانه ها در گوش جهانیان زمزمه می شود تا جایی که دیگر «بر کسی پوشیده نیست که غرب یا همان اعتلاف صلیب و صهیون، خود را برای بزرگترین و آخرین رویارویی با جهان اسلام مهیا می کند.

اگر می خواهید راز کثرت گفتگو در خصوص آخرالزمان، افزایش یافتن پیش گویی ها در خصوص جهان امروز و آخرالزمان و راز نبردها و توجهات به منطقه خاورمیانه و جنگ ها را بدانید و با ماهیت بسیاری از اتفاقات دیگر همچون رواج بیماری های مختلف؛ جهانی سازی، مهاجرت و... آشنا شوید، کتاب «مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی» با ۲۱ مقاله و قلم شیوای استاد اسماعیل شفیعی سروستانی پاسخی مناسب خواهد
بود.

قسمتی از کتاب:
جنگی مقدّس به نام مسیح و زمینه سازی ظهورش در آرمگدون، لشکر مبلّغان انجیلی از طریق هزارها رسانه «سینما، رادیو، تلویزیون، اینترنت و...» این واقعه را برای خیل کثیری از مردم غرب «حتمی، لازم الاجراء، مذهبی، اتمی و زمینه ساز ظهور دوم» جا انداختند تا در شرایط بحرانی از پشتیبانی مردمی غرب بی بهره نمایند.

آنان، همین مفاهیم جعلی را به گوش سربازانی خواندند که راهی جهان اسلام می شدند، عراق، افغانستان و اینک یمن. از این زمان، تا وقتی که جهان شرق به خود آمد، آمریکا و متّحدانش، بر همة نقاط استراتژیک چیره شده بودند و در مقابل، جهان اسلام را در گرداب تفرقه، جنگ و فقر گرفتار کرده بودند.

غرب، نه تنها ضربات سخت سربازان مسلمان در جنگ های خونبار صلیبی را فراموش نکرده و پایمردی های مبارزان و مجاهدان ضدّ استعماری دویست ساله اخیر را، از یاد نبرده بود، بلکه از اندیشه شکل گیری کانون قدرت در شرق اسلامی و پس از آن ظهور مقدّس مهدی موعود(ع) و سرکوبی تام و تمام شیطان و طرفدارانش بر خود می لرزید.

کتاب الکترونیکی

7,900 تومان

حجم : 743.3 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 319

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

مقدّمه
چرا این همه گفت وگو از آخرالزّمان ؟!
پیش گویی های جهان امروز و آخرالزّمان
بنی اسرائیل و بنی اسماعیل
سرزمین انجیل (Bible Land) و نبرد حرّان
سلاح ارتش صلیبی جدید و آیات انجیل
دروغ هزاره ها؛ حکومت جهانی بنی اسرائیل
احیاگری شیعی و چالش های فراروی غرب
مسیحیت صهیونیستی
کاهنان معبد صهیون
جهانی سازی؛ استراتژی آشکار مسیحیان صهیونیست
استراتژی فرهنگی مسیحیان صهیونیست
لولای سه قارّه
اتّحاد دلتا و بحران خاورمیانه
به سوی یک آخرالزّمان مصنوعی و جعلی
سرزمین مقدّس انجیلی و تصرّف اراضی عراق
استراتژی آتش فشانی آپوکالیپتیک
ملاحم و فتن
از پروتکل سران صهیون تا آنفولانزای خوکی
طرح نظم نوین جهانی و مهاجرت های هدفمند
استراتژی برگشت لوله اسلحه

محصولات مشابه

بیشتر