× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

قورباغه ها و گاو وحشی

نوع اثر : کتاب

ناشر : موسسه فرهنگی هنری قوی سفید کودکان

نویسنده :

مترجم : اکبر احمدی

گوینده : مسعود حکمت پور

قیمت نسخه چاپی : 1,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 30

شابک : 6- 4612- 04– 964 - 978

خلاصه اثر

کتاب قورباغه ها و گاو وحشی شامل 5 داستان زیبا و آموزنده از داستان های ازوپ است که از زبان انگلیسی ترجمه شده وسپس با تخیل آزاد به صورت ساده ای بازنویسی و تصویرگری شده است.
• قورباغه ها و گاو وحشی
• عقاب و زاغ
• سگ طمعکار
• هیزم شکن راستگو
• بزغاله و گرگ نادان
در داستان اول می خوانید:
گاو وحشی بزرگی در نزدیکی برکه ای زندگی می کرد که اطراف برکه نیزار بود و در لابلای نی ها قورباغه ای با بچه هایش زندگی می کرد. یک روز گاو وحشی تشنه می شود و برای خوردن آب به طرف یکی از آن نیزارها می رود. همینطور که گاو با پاهای بزرگ و سنگینش قدم برمی دارد هر چه زیر آن بود را با فشار به داخل گل و لای فرو می برد.
بچه قورباغه ها متوجه آمدن گاو می شوند و این طرف و آن طرف می پرند تا له نشوند ولی یکی از آن ها به نام قورقورک زیر پای گاو می ماند و از بین می رود.
مادر قورباغه ها که آنجا نبود وقتی برمی گردد قورقورک را صدا می زند و از بچه ها می پرسد. یکی از بچه ها با ناراحتی می گوید: "مادرجان! یک هیولای بزرگ پایش را روی قورقورک گذاشت." و .....
آیا می دانید که چه اتفاقی برای مادر قورباغه ها می افتد؟ برای دانستن عاقبت کار قورباغه ها و درس های زیبایی که این 5 داستان در پایان به ما انسانها می دهد این کتاب را مطالعه کنید.
ازوپ کیست؟
ازوپ در بخشی از زندگی که در بردگی بوده است در جزیره ساموس زندگی می کرده و بنا به گفته برخی او با کوروش هخامنشی هم دوره بوده است. او استعداد عجیبی در گفتن ”داستان" داشته و به واسطه داستان هایش شهرت بسیار یافته است و آزادی خود را نیز از همین راه به دست می آورد.
داستان های او به بیشتر زبان های دنیا ترجمه شده است. ناصرخسرو و مولوی نیز برخی از داستان های ازوپ را به شعر درآورده اند. همچنین بسیاری از داستان های او در ادبیات فارسی بازآفرینی شده است.

کتاب دیجیتال (قالب بسته)

1,000 تومان

حجم : 1.2 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 28

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

کتاب صوتی

1,500 تومان

حجم : 15.2 مگا بایت

طول صدا : 25 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 5

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

قورباغه ها و گاو وحشی
عقاب و زاغ
سگ طمعکار
هیزم شکن راستگو
بزغاله و گرگ نادان

محصولات مشابه

بیشتر