× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

امسال تکرار نخواهد شد

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

مترجم : اکبر عباسی , محمدعلی مسرور

قیمت نسخه چاپی : 19,900 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 342

رده بندی کنگره : BF637 ‭/م8‏‫‬‮‭ھ183 1394

رده بندی دیویی : 158/1

شماره کتابشناسی ملی : 4048101

شابک : ‏‫‭978-964-236-712-2

سال نشر : 1394

خلاصه اثر

دارن هاردی در کتاب امسال تکرار نخواهد شد، به شما نشان خواهد داد که چگونه در عرض چند ماه به آنچه دیگران یک عمر طول می کشد تا به آن دست یابند، برسید. اگر جاه طلب و برای طراحی مجدد آینده خود مشتاق هستید، برنامه های این کتاب برای شماست. امسال تکرار نخواهد شد، سیستمی اثبات شده برای دستیابی به اهداف بزرگ است.

خودتان را از اکثر افراد جامعه جدا کنید. در واقع از 97 درصد باقی مانده مردم که تفکر اندیشمندانه ای ندارند، جدا خواهید شد. به جمع افرادی که برای زندگی خود برنامه دارند و برای آن یک مسیر و هدف تعریف کرده اند، می پیوندید.
بیشتر مردم به سختی برای به دست آوردن نیازمندی هایی که در زندگی شان به دنبال آن هستند، تلاش می کنند. به همین دلیل پیشرفت در زندگی بسیار راحت خواهد بود. تنها کافی است ایستادگی کرده و به سوی آینده حرکت کنید. اغلب مردم (97 درصد از مردم) نمی توانند و در این راه اذیت خواهند شد.

برنامه های کتاب امسال تکرار نخواهد شد (Living Your Best Year Ever) را دنبال کنید، پس از آن، شما هم خواهید توانست به آرزوهای بزرگ خود دست پیدا کنید. به خواسته ها و اهدافی شجاعانه و هیجان انگیز خواهید رسید. دارن هاردی (Darren Hardy) در این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا به رویاهایتان دست بیابید.

اگر از هر کسی که تاکنون به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده است، سوال کنید؛ متوجه می شوید که تمام آن ها یک نقطه عطف داشته اند. زمانی که تصمیماتی واضح و قاطع گرفته اند، از آن لحظه به بعد زندگی شان هیچ گاه مشکلات گذشته را نداشته است. آن ها راهی نمادین برای خود ترسیم و الگوهای زندگی گذشته شان را با دید جدیدی ترسیم کرده اند. آن ها نسبت به خود و زندگی شان متعهد بوده اند. بعضی در سن 15 سالگی و برخی در سن 50 سالگی به نقطه عطف زندگی خود رسیده اند. عده ای چند بار در طول زندگی شان این تحول را تجربه کرده اند.

چگونه از برنامه های کتاب امسال تکرار نخواهد شد استفاده کنیم؟

هر مرحله از این برنامه مانند یک لایه از یک کیک است. بسیار مهم است که شما هر مرحله را قبل از ورود به مرحله بعد به اتمام رسانده باشید. فرایند هر مرحله را در انتها و قبل از ورود به مرحله بعد یک بار مرور کنید. اگر روکش خامه ای را قبل از آن که کیک کاملا آماده شود، روی آن قرار دهید، کیک تان خراب خواهد شد. به همین دلیل، این برنامه و روند کاری شما در طول این دوره کامل خواهد شد.

کتاب الکترونیکی

7,900 تومان

حجم : 3.9 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 345

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

تشکر و قدردانی
مقدمه
گام اول: چرا، بسیار مهم تر از چگونه است!
گام دوم: بازبینی سالیانه
گام سوم: اصل داشته ها
گام چهارم: نمودار تعادل شما
گام پنجم: نقشه بزرگ
گام ششم: عامل جادویی برای رسیدن به هدف
گام هفتم: برنامه ی کار شما
گام هشتم: عمل کنید
بخش تمرینات
تمرین گام اول: الزام تعهد
تمرین گام دوم: سالی که گذشت
تمرین گام سوم: قدردانی
تمرین گام چهارم: ارزیابی زندگی
تمرین گام پنجم: طرح اصلی
تمرین گام ششم: عامل جادویی
تمرین گام هفتم: برنامه ی کار من
تمرین گام هشتم: اقدام کردن
سیستم مدیریت دستاورد شما
سیستم مدیریت دستاوردهای روزانه، هفتگی و سه ماهه
مدیریت موفقیت ماهانه
مدیریت موفقیت سه ماهه
درباره نویسنده

محصولات مشابه

بیشتر