× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

شهر کوچک ما

نمایشنامه

نوع اثر : کتاب

ناشر : روزگار

نویسنده :

مترجم : زهرا طولابی

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 96

رده بندی کنگره : PS3541‭‬ ‭‬‭‭‬/‮الف‬93‏‫‭ش9 1394

رده بندی دیویی : 812/52‬‬

شماره کتابشناسی ملی : 4046103

شابک : 978-964-374-598-1‬‭‬‬‬

سال نشر : 1394

خلاصه اثر

در کتاب شهر کوچک ما (نمایشنامه)، سه پرده از نمایشنامه ای تمام و کمال و خواندنی از تورنتون وایلدر را می خوانید. یک شهر خیالی و تقریبا دور از تصور با موضوع زندگی روزمره، عشق و ازدواج و در نهایت، مرگ و مردن.

این نمایش برای اولین بار در تاریخ ۲۲ ژانویه ۱۹۳۸ در نمایش خانه مک کارتر در پرینستون، نیوجرسی اجرا شد. برای اولین بار در نیویورک در نمایش خانه هنری میلر در تاریخ ۴ فوریه ۱۹۳۸ به روی صحنه رفت. به تهیه کنندگی و کارگردانی جد هریس. کارگردان فنی ری موند ساوی؛ طراح لباس: مادام هلن پونز. نقش راوی توسط فرنک کراون اجرا شد.

خانواده آقای گیبز را جی فاست، اولین واردن، جان کرون و مرلین ارسکین بازی کردند؛ اجرای نقش های خانواده وب نمایشنامه شهر کوچک ما (Our town and other plays)، به عهده توماس راس، هلن کرو، مارتا اسکات و چارلز ویلی بود. دورو میراند در نقش خانم سوامز ظاهر شد و سایمون استیمسون را فیلیپ کولیدج اجرا کرد.

تورنتون وایلدر (Thornton Wilder) ‏داستان سرا و نمایشنامه نویس آمریکایی است. او در سال ۱۹۶۲ اولین نشان افتخار ملی ادبی را در مراسمی خاص در کاخ سفید دریافت کرد. از آخرین رمان های او می توان به «روز هشتم» به سال ۱۹۶۷ اشاره کرد. تورنتون وایلدر در ۷ دسامبر ۱۹۷۵ چشم از جهان فرو بست.

کتاب دیجیتال

4,000 تومان

حجم : 326.2 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 86

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

پرده اول
پرده دوم
پرده سوم

محصولات مشابه

بیشتر