× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

شهربانو

نوع اثر : کتاب

ناشر : ستاره ها

نویسنده :

صفحات کتاب : 280

کنگره : ‏‫‬‭DSR۱۶۲۸‏‫‬‭/ق۳۷۷ش۹ ۱۳۹۶

دیویی : ‏‫‭۹۵۵/۰۸۴۳۰۹۲۲

کتابشناسی ملی : 4847743

شابک : ‫‭978-600-254-043-0

سال نشر : 1396

خلاصه اثر

کتاب شهربانو نوشته مریم قربان زاده، برش هایی است از 20 سال زندگی یک مادر 80 ساله که از همه ی سال های جوانی اش، همین برش ها را غنیمت نگه داشته تا برای امثال ما بگوید.

همه چیز در نهایت سادگی روی کاغذ آمده است. نوشتن برای مریم قربان زاده اصلا کار راحتی نبود. برای مادرجان هم گفتن اش اصلا راحت نبود. بارها در حین مرور خاطرات اش بی حال می شد و کارش به سرم قندی، نمکی می رسید. حالا روبه روی شما، خلاصه بیست سال از زندگی یک مادر است.

در بخشی از کتاب شهربانو می خوانید:

وقتی مادر شدی این دل شوره ها می شوند مثل نفس کشیدنت. اول فکر می کنی همین 5 ماه و 6 ماه و 2 سال و 4 سال و 7 سال که بگذرد راحت می شوی اما راحتی ندارد. خوشی دارد اما راحتی نه. دل شوره اول که برای آروق و تب و گرمی و سردی بچه است با خود بچه بزرگ و بزرگ تر می شود. راحتت کنم مادر بودن، بدون دل شوره ی بچه ها اصلا صفایی ندارد. البته عبدالله هم چشم انتظار برگشت ابراهیم بود اما مثل من بروز نمی داد. نمی دانم شاید حس می کرد پشت اش کمی خالی شده شاید هم مثل کسی شده بود که عصایش ترک برداشته. نمی دانم ولی هر چه بود او هم بی تاب برگشتن ابراهیم بود. یک بار توی جمع مان گفت: خدا نگهدار ابراهیم باشد کار خوبی کرد همین سیم های برق را با لوله خرطومی پوشاند وگرنه توی باران امسال حتما می پوسیدند.

کتاب دیجیتال

3,000 تومان

حجم : 560.9 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 106

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
قسمت پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم
فصل یازدهم
فصل دوازدهم
فصل سیزدهم
فصل چهاردهم
فصل پانزدهم
فصل شانزدهم
فصل هفدهم
فصل هجدهم
فصل نوزدهم
فصل بیستم
فصل بیست و یکم
قسمت شاید آخر

محصولات مشابه

بیشتر