× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

گوهر هفتم

چهل سخن از امام کاظم علیه ‏السلام

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

تعداد صفحات نسخه چاپی : 105

سال نشر : 1397

دریافت این اثر

کتاب دیجیتال رایگان

خلاصه اثر

روز قیامت در پیش است، روزی که سختی های فراوان دارد، بیشتر انسان ها در حیرت و سرگردانی هستند و ترس از آتش جهنم وجود آنان را فرا می گیرد، به راستی چه کسانی از آن سختی ها در امان هستند و هیچ ترسی به دل ندارند؟

آقای من! تو اکنون پاسخ این سؤل مرا این گونه می دهی: «کسانی که در این دنیا برای نیازهای مردم تلاش می کنند در روز قیامت از هر سختی و ترسی در امان خواهند بود».

آری، گره گشایی از کار مردم و کمک کردن به آنان، بهترین راه رسیدن به رحمت خداست، کسی که به دیگران کمک می کند در روز قیامت در سایه رحمت خدا خواهد بود. کاش من به این باور برسم که اگر دلی را شاد کنم و

برای رفع گرفتاری مؤمنی قدم بردارم، خدابه اندازه هزار حج قبول شده به من پاداش می دهد و نزد خدا از هزار حاجی برتر هستم، به راستی که برآوردن حاجت مؤمن، بهتر از هزار حجّ قبول شده است. (البتّه کسی که مستطیع شده است باید به سفر حجّ برود و این وظیفه مهم خود را انجام بدهد، هیچ چیز نمی تواند جای این عمل واجب را بگیرد).

کتاب دیجیتال

رایگان

حجم : 249.2 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 104

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه اندروید

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر