× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

هزاران فرسنگ تا آزادی

فرار من از کره شمالی

نوع اثر : کتاب

ناشر : ثالث

نویسنده :

مترجم : زینب کاظم خواه

ارائه دهنده : سپید ماه آوا

گوینده : شیرین سپهراد

قیمت نسخه چاپی : 15,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 202

رده بندی کنگره : DS۹۳۵/۷۵۵۳ ‭/ک۹آ۳‏‫‬‮‭ ۱۳۹۶

رده بندی دیویی : 362/87092

شماره کتابشناسی ملی : 5007895

شابک : ‬‏‫‭978-600-405-219-1

سال نشر : 1396

دریافت این اثر

کتاب صوتی 15,000 تومان

خلاصه اثر

کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی: فرار من از کرۀ شمالی اثر یون سون کیم، داستان واقعی، پرهیجان و جذابِ فرار دختری جوان به همراه خانواده اش از کشور کره شمالی است. کشوری که مردمانش در بی خبری محض نسبت به تمام جهان به سر می برند و در فقر و گرسنگی همچون زندانیان روزگار می گذرانند.

دختری که در سن دوازده سالگی گرسنه و تنها منتظر مادر و خواهرش است که برای پیدا کردن غذا خانه را ترک کرده اند. دختربچه چند روز است که غذا نخورده و تنها کاری که می تواند بکند انتظار برای مرگ است.

هزاران فرسنگ تا آزادی (A thousand miles to freedom) سرگذشت یون سون کیم شهروند کره شمالی است که بدون اینکه دست به فعالیت سیاسی زده باشد یا اعتراضی علیه رژیم کرده باشد همراه با خانواده اش قصد ترک کره شمالی را می کنند. آن هم به خاطر اینکه گرسنه و فقیر هستند. البته تنها فعالیت ضد رژیم آن ها که یون سون کیم به آن اشاره می کند و جزای آن را مساوی با مرگ معرفی می کند.

یون سون کیم (Eunsun Kim) در این کتاب درباره زندگی در زندانی بزرگ گفته است. زندانی که اکثر مردمان آن از وضعیت بیرون مرزها و آنچه در دنیای خارج می گذرد بی خبر هستند. زندانی که زندانیان برای بقا دست به هر کار ممکنی می زنند. درباره همین موضوع در پشت جلد کتاب آمده «حالا فهمیده ام که کشور ما در واقع زندانی بزرگ است، جایی که بازداشت شدگان از بدبختیشان بی خبرند، زیرا اولویت آن ها همیشه جنگیدن برای زندگیشان بوده است.»

در قسمتی از کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی می شنویم:

«وقتی بچه بودم و زمانی که هنوز کیم ایل سونگ زنده بود، به ما قول داد، روزانه «برنج و سوپ گوشت» بدهد. اما بیش از بیست و پنج سال بعد، این هدف همچنان محقق نشده بود. من در موقعیت قضاوت کردن بودم، زیرا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و پدرم از گرسنگی مرده بودند. بنابراین با وجود جشن های پرهزینه ای که رژیم برگزار می کرد، وعده ملت «ثروتمند و قدرتمند» دروغی توخالی بود. در واقع، تمام چیزی که کیم جونگ اون و خانواده اش می خواستند ماندن بر سر قدرت تا جایی بود که امکان داشت. آن ها به بیش از بیست و دو میلیون کره شمالی که در فلاکت و بیچارگی تلف می شدند اهمیتی نمی دادند.»

کتاب صوتی

15,000 تومان

حجم : 294.4 مگا بایت

طول صدا : 365 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 13

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

فهرست

بخش اول
بخش دوم
بخش سوم
بخش چهارم
بخش پنجم
بخش ششم
بخش هفتم
بخش هشتم
بخش نهم
بخش دهم
بخش یازدهم
بخش دوازدهم
بخش پایانی

محصولات مشابه

بیشتر