× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

ملکه های فرانسه

نوع اثر : کتاب

ناشر : تجربه

نویسنده :

مترجم : حسن ملکی

ارائه دهنده : سپید ماه آوا

گوینده : بهرام ابراهیمی , شیرین سپهراد , معصومه عزیز محمدی , راضیه هاشمی

قیمت نسخه چاپی : 15,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 24

رده بندی کنگره : PS3541 ‭/‮الف‬93‏‫‬‮‭م7 1377

رده بندی دیویی : 812/52

شماره کتابشناسی ملی : م‌77-18369

شابک : 964-6481-21-3

سال نشر : 1377

دریافت این اثر

کتاب صوتی 15,000 تومان

خلاصه اثر

کتاب صوتی ملکه های فرانسه اثر تورنتون وایلدر نمایشی شنیدنی و جذاب از آرزوی بر سر گذاشتن تاج در بین زنان فرانسوی است.

موسیو کوساک وکیلی خبره است که در نیواورلیان زندگی می کند. او با ترفندی زیرکانه بر سر راه زنان خوش خیالی که پس از انقلاب فرانسه به نیواورلیان مهاجرت کرده اند دام می گسترد و با دادن وعده ای بی اساس مبنی بر دراختیار داشتن سندی که ثابت می کند زن مورد نظر همان ملکه آینده فرانسه است و زن بی چاره را سرکیسه می کند.

در انتخاب بازیگران نمایش ملکه های فرانسه (Queens of France) به ویژه بازیگران زن، تلاش شده تا صداها و جنس بازی کاملا تفکیک شده باشد تا با هدف اصلی نویسنده که آگاهانه این شخصیت ها را از میان طبقات مختلف و با روحیات متفاوت برگزیده، همسو باشد.

تورنتون وایلدر (Thornton Wilder) ‏داستان سرا و نمایشنامه نویس آمریکایی است. او در سال ۱۹۶۲ اولین نشان افتخار ملی ادبی را در مراسمی خاص در کاخ سفید دریافت کرد. از آخرین رمان های او می توان به «روز هشتم» به سال ۱۹۶۷ اشاره کرد. تورنتون وایلدر در ۷ دسامبر ۱۹۷۵ چشم از جهان فرو بست.

کتاب صوتی

15,000 تومان

حجم : 36.0 مگا بایت

طول صدا : 37 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر