× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

فرزند پنجم

نوع اثر : کتاب

ناشر : ثالث

نویسنده :

مترجم : مهدی غبرایی

ارائه دهنده : سپید ماه آوا

گوینده : راضیه هاشمی

قیمت نسخه چاپی : 8,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 167

رده بندی کنگره : PZ3‏‫‭/ل5ف4 1387‮الف

رده بندی دیویی : 823/914

شماره کتابشناسی ملی : 1231904‬

شابک : 978-964-380-501-2

سال نشر : 1387

دریافت این اثر

کتاب صوتی 8,000 تومان

خلاصه اثر

کتاب صوتی فرزند پنجم اثر دوریس لسینگ زندگی زوجی خوشبخت را به تصویر می کشد. همه چیز ساده می گذرد تا فرزند پنجم آن ها متولد می شود و از آن لحظه به بعد زندگی آن ها دستخوش تغییرات اساسی می شود. فرزندی معلول و ناآرام که زندگی را برای خود و خانواده ی خود سخت می کند.

داستان کتاب صوتی فرزند پنجم (The Fifth Child) در انگلستان دهه شصت میلادی می گذرد. هریت و دیوید که به لحاظ فرهنگی و پایگاه اجتماعی وضعیت یکسانی ندارند پس از ازدواج به فواصلی کوتاه صاحب چهار فرزند می شوند که همگی ناخواسته بوده اند. زن و شوهر هر دو به داشتن فرزندان زیاد علاقمند هستند تا اینکه هریت فرزند پنجم را باردار می شود. فرزند پنجم اما از همان دورانی که در رحم مادر رشد می کند علائم عجیبی از خود بروز می دهد و سرانجام با متولد شدن فرزند پنجم که پسری است غیرعادی، مشکلات این زن و شوهر بیش از پیش عمیق و غیرقابل حل می شود.

دوریس لسینگ (Doris Lessing) برای این رمان موفق به اخذ جایزه نوبل ادبیات در سال ۲۰۰۷ شد. او با ۸۸ سال سن یازدهمین زن برنده این جایزه است. از مهم ترین آثار وی می توان به «خاطرات یک نجات یافته»، «تروریست دوست داشتنی» و شیرین ترین رویاها» اشاره کرد.

در طول اجرای کتاب فرزند پنجم گوینده سعی کرده ضمن تنظیم اندازه بروز حس و ریتم حساب شده متناسب با رویدادهای متن، بدون پیش داوری و لحظه به لحظه ما را با داستان و شخصیت هایش همراه کند. به عبارت دیگر در طول اجرا هدف این بوده که مخاطب طی روندی فزاینده، با هراس جاری در متن پیش برود و حس و حال پایان داستان در همان ابتدا لو نرود.

کتاب صوتی

8,000 تومان

حجم : 350.7 مگا بایت

طول صدا : 376 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 16

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان فراکتاب را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دریافت نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت یازدهم
قسمت دوازدهم
قسمت سیزدهم
قسمت چهاردهم
قسمت پانزدهم
خلاصه قسمتهایی از مصاحبه بیل مویرز با موریس لسینگ نویسنده فرزند پنجم

محصولات مشابه

بیشتر