× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

روزآموز احکام

آموزش روزانه احکام موضوعی و کاربردی، فقه جعفری

نوع اثر : کتاب

ناشر : روزآموز

نویسنده :

قیمت نسخه چاپی : 4,500 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 112

رده بندی کنگره : BP183/9‏‫‭/ف4ر9 1392

رده بندی دیویی : 297/3422

شماره کتابشناسی ملی : 3327838

شابک : 978-600-6341-10-1

سال نشر : 1392

خلاصه اثر

دین عالم گیر اسلام - برای سعادت راستین پیروانش - جامعترین و کاملترین برنامه ها را دارد که بدان ها احکام اطلاق می شود. احکام اسلام عمدتا از ثقلین شریف قرآن و عترت - که پیامبر جاویدمان آنان را جان جهان می داند و می فرماید:« این دو هرگز از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر قیامت»- استخراج شده است و بنابراین نیکو دانستن و درست عمل نمودن به این احکام یقینا به عاقبت بخیری دنیا و عقبای همگان منتج خواهد شد.

روزآموز احکام بی مانند و مثل ترین کتاب کاربردی احکام است که طراحی و تولید آن بر اساس روش روزآموز آن را از هرچه کتاب و نرم افزار در این زمینه متفاوت، متمایز و برجسته تر ساخته است.

در این کتابچه ابتکاری تمامی احکام کاربردی به همان ترتیب و فهرست «رساله ها و توضیح المسائل ها» موضوع بندی و به صورت 364 سوال و جواب جذاب و جالب طوری آموزش داده می شوند که به حافظه بلند مدت و دائمی رفته و سالیان سال - حتی در صورت عدم تکرار - فراموش نخواهند شد.

این روزآموز مسائل و احکام کلی و کاربردی را پوشش می دهد و بنابراین بدیهی است که تمامی مراجع عظام تقلید بر این احکام و مسائل اشتراک نظر داشته باشند.

کتاب الکترونیکی

3,000 تومان

حجم : 18.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 112

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.