× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
1 نفر

روزآموز قرآن

حفظ روزانه آیات و عبارات موضوعی و کاربردی

نوع اثر : کتاب

ناشر : روزآموز

نویسنده :

صفحات کتاب : 112

کنگره : BP۸۰/۸‏‫‬‮‭/ف۴۴ر۹ ۱۳۹۲

دیویی : 297/15107

کتابشناسی ملی : 3263824

شابک : 978-600-6341-07-1

سال نشر : 1392

خلاصه اثر

روانشناسان معتقدند هر آنچه را یاد می گیریم به سرعت فراموش خواهیم کرد مگر آنکه: تکرارش کنیم، به آن علاقه داشته باشیم، به آن نیاز داشته باشیم.

روزآموز قرآن کتابچه ای بی مانند و نظیر است که 364 آیه و عبارت موضوعی و کاربردی قرآن حکیم را - از اکثریت قریب به اتفاق سوره های مبارکه- در 5 فصل و 124 موضوع، برگزیده و بر اساس روش روزآموز آن ها را طوری آموزش می دهد که درک مفاهیم شده، به حافظه بلند مدت و دائمی رفته و سالیان سال - حتی در صورت عدم تکرار - فراموش نخواهند شد. در این روزآموز از ترجمه فارسی و موضوع آیات و عبارات به عنوان سوال و اصل عربی و منبع آن ها به عنوان جواب استفاده شده است.

روزآموز قرآن به سبب تازگی و جذابیت ایده و برخورداری از تکنیک های طرح ابتکاری روزآموز - آموزه های سعادت بخش قرآن را وارد زندگی مردم می کند. وقتی که قرآن وارد زندگی مردم شود، گناه، بزهکاری و جنایت و جرم در جامعه رو به افول و سقوط خواهد گذاشت. چرا با قرآن به پیشگیری و درمان این دردها نپردازیم.

کتاب الکترونیکی

4,000 تومان

حجم : 12.2 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 115

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر