× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

بره ای در پوست گرگ

نوع اثر : کتاب

ناشر : تجربه

نویسنده :

مترجم : بیژن شکرریز

ارائه دهنده : سپید ماه آوا

گوینده : نورالدین جوادیان

قیمت نسخه چاپی : 8,000 تومان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 8,000 تومان

خلاصه اثر

کتاب صوتی بره ای در پوست گرگ اثر رفیق شامی روایت بره ای باهوش و کنجکاو به نام هیلو است که توانایی تقلید صدای حیوانات دیگر را دارد. همین توانایی باعث می شود که وسوسه شود در پوست گرگی مرده برود و گوسفندان را بترساند.

به این ترتیب او سر از گله گرگ ها در می آورد و درگیر عملی ناخواسته و غیرمنتظره می شود. گرگ ها از هیلو، که می تواند صدای گوسفندان را تقلید کند، می خواهند که در شکار گوسفندان آن ها را همراهی کند.

گرچه کتاب صوتی بره ای در پوست گرگ (A sheep is wolf skin) به طور اختصاصی برای گروه سنی کودک و نوجوان نوشته نشده، اما در اجرای اثر لحنی انتخاب شده که این گروه سنی نیز دریافتی متناسب با سن و سال فرد داشته باشند و از سوی دیگر این امکان برای مخاطب بزرگسال هم فراهم باشد تا با لایه های عمیق اثر که مورد نظر نویسنده بوده است ارتباط برقرار کنند. در واقع این کتاب صوتی، داستانی عبرت انگیز از وسوسه ی رفتن در جلد دیگری است.

رفیق شامی (Rafik Schami) با نام اصلی سهیل فاضل، نویسنده، داستان گو و منتقد سوری-آلمانی است. رفیق شامی، در سال ۲۰۱۱ آخرین کتاب خود را با نام «زنی که همسرش را در بازار کهنه فروشان فروخت» منتشر کرد. او در این کتاب داستان دوران کودکی خود را که در دمشق می گذرد، بازگو کرده است.

در قسمتی از کتاب صوتی بره ای در پوست گرگ می شنویم:

گرگ های دیگر هم بیدار شدند. گرگ پیر جای هیلو را نشان اش داد و گفت: اینجا می خوابی. بی اجازه من هم قدم از قدم بر نمی داری. هیلو سرش را پایین انداخت و روی زمین دراز کشید. جوان ترین گرگ بلند گفت: من فکر می کنم یه چیزیش می شه...

کتاب صوتی

8,000 تومان

حجم : 42.0 مگا بایت

مدت زمان : 45 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.