× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0 امتیاز
0 نفر

کاساندرای زیبا

نوع اثر : کتاب

ناشر : نشر پارسه

نویسنده :

مترجم : ناهید طباطبایی

گوینده : معصومه عزیز محمدی

قیمت نسخه چاپی : 10,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 71

رده بندی کنگره : PZ۳‏‫‭/‮الف‬۸۷۵ک۲ ۱۳۹۷

رده بندی دیویی : ۸۲۳/۷

شماره کتابشناسی ملی : 4839259

شابک : 978-600-253-308-1‬‬

سال نشر : 1397

دریافت این اثر

کتاب صوتی 10,000 تومان

خلاصه اثر

کتاب صوتی کاساندرای زیبا اثر جین آستن، از مجموعه کلاسیک های جیبی برگرفته شده که شامل آثار کوتاه و کمتر چاپ شده یا کمتر دیده شده ی نویسندگان بزرگ جهان است.

کتاب کاساندرای زیبا (The beautifull Cassandra) دربرگیرنده چهار داستان بسیار کوتاه است و برای مخاطبانی که عادت به خواندن رمان های بلند جین آستین دارند، از تازگی برخوردار است. «جک و آلیس»، «هنری و الیزا»، «کاساندرای زیبا» و «نامه سوم» داستان های این کتاب هستند.

جین آستن (Jane Austen) نویسنده ای است که آثارش ادبیات غرب را سخت تحت تأثیر قرار داد. شناخت او از زندگی زنان و مهارتش در گوشه و کنایه ها، او را به یکی از مشهورترین رمان نویسان عصر خودش تبدیل کرده است. آستن از نویسندگان کلاسیکی است که همواره آثارش در ایران مخاطبان زیادی داشته و همچنان با ترجمه های مختلف روانه بازار کتاب ایران می شود.

کتاب صوتی

10,000 تومان

حجم : 90.8 مگا بایت

طول صدا : 97 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 4

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.